Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Night Owl

2 posters

Go down

Night Owl             Empty Night Owl

Témanyitás by Night Owl Kedd Júl. 30, 2013 1:35 pm

~ Adatlap

Név: Családneve:  Dan
                    Keresztneve Go
Nem:férfi
Iskola: Umesato Gimnázium
Szül. ideje: 2035.04.01
Kor:  17

Burst point: 100/99

~ Előtörténet

Üdvözlök mindenkit a nevem Bagoly Éjjeli Bagoly. Bizonyára kíváncsiak vagytok az igazi nevemre. Majd elmondom, ha eljött az ideje vagy nem. Szóval kezdjünk is bele. A szüleim nem voltak éppen gazdagok ám szegények sem. Annyira igaz volt ez rájuk, hogy már születésemkor rám erőltettek egy bizonyos Neuro Linkert. A régi időkben az emberek mindenféle papírokat meg igazolványokat meg kézpénzt hordták maguknál ám ennek az időnek vége. Hála ennek a műszernek ezek mind ott lehetnek velünk a tarkóra szerelhető nyakpánt kinézetű eszközben. Nagyon hálás vagyok nevelőimnek a gondoskodásért és törődésért. Nagyon szerettem őket és ők is engem ám ez nem minden esetben bizonyul jónak. Kisgyerekként gyengécske voltam és ügyetlenke ezért édesanyámék nagyon vigyáztak rám. Ezért leginkább egy otthonülős magányos gyermek lett belőlem mondhatni egy bagoly. Most nem arra értettem, hogy szemüveges lettem volna, hanem arra, hogy imádtam könyveket olvasni éjjel nappal.  Bizonyára sejthető, hogy a gyerekek menyire kegyetlenek tudnak, lenni és ezt magam is megtapasztaltam. Mint a cápák a vér szagára úgy rajzottak körülöttem a félelem szagára. Többször is voltak szívesek közölni mennyire ostoba is vagyok, és nem illek közéjük. Gyakran játszották azt, hogy ki tud eltalálni egy labdával. Nem volt ritka az sem, hogy véraláfutásos lábbal vagy nyakkal mentem haza. a nyakamat el tudtam fedni a lábamra pedig azt mondta megbotlottam valamiben így mindig el tudtom odázni a leleplezésemet. A legrosszabb, hogy jó magam is elhittem nem érek annyit, mint mások. Egy másodosztályú senkiházi ki arra sem érdemes, hogy agyoncsapják. Pontosan ez járt a fejemben. Védekezhettem volna a támadóim ellen, de nem volt értelme, aminek több oka is volt. Az első miszerint nem szerettem másoknak ártani, mert tudtam milyen érzés. Második túl gyenge voltam ahhoz, hogy bármit is tegyek legalábbis ezt gondoltam magamról. A harmadik szívem mélyén egyet érettem az engem piszkáló gyerekekkel.
Azt hittem egész életemben körül fognak venni a negatív kisugárzású emberek ám tévedtem. Egy irodai asszisztensi állás szabadult fel, amire a túlhajszolt édesapám azonnal le is csapott. Több pénzt kereshetett általa, és ami a legfontosabb más helyre kellett költöznünk.  Sajnos az örömbe egy kis ürüm is költözött, mert egy biciklis nekem jött és nagyon megfájdult tőle a lábam.  Édesapám bevitt a korházba ahol megvizsgáltak és aznapra benntartottak megfigyelésre. Egy szobába kerültem egy másik fiúval, aki térdtől lefelé meg volt bénulva. A doktorra várt, de sajnos ő hazament ezért másnapra kellett halasztani a vizsgálatot. Engem egyáltalán nem érdekelt csak azt akartam, hogy végre haza mehessek. Hogy kihúzhassam azt a hosszú időt magammal vittem az egyik legféltettebb kincsemet, a foto albumomat. Azonban nem családi képek voltak benne, hanem izmos morcos képű férfiak maguk a nyers erő. Régen volt egy műsorúk és kis szerencsével találtam pár archiv felvételt így otthon őket szoktam nézni egyedül. Ám a korházban ezt nem tehettem ugyanis magas volt a lebukás kockázatta így a fényképeimet vittem magammal persze titokban. Ahogy nézegettem őket egy halk surranó hangra lettem figyelmes majd valami lágyan földet ért pont a két ágy közé. Lenéztem és egy fénykép hevert a földön, amin egy vörös bajszos férfi díszelgett. Ő volt az egyik kedvencem ugyanis a lábmunkája valami elképesztő volt ám sajnos betiltották azt a támadást, mert túl veszélyes volt. Lenyúltam a lapért majd éppen be akartam rakni a dossziémba mikor a szomszéd ágyról megszólalt a srác.
- Bocsáss, meg azt hiszem az-az enyém. -
Nem értettem mi történt ezért gyorsan belepillantottam a dossziémban ahol még mindig békésen heverészett az ír fotográfiája.
- Ne mond, hogy te is kedveled ezt a sportot. -
Mind kiderült mindkettőnknek ugyanaz a kedvenc otthoni elfoglaltsága. Nagydarab izzadt férfiakat nézni, hogyan verik szét egymást. Nagyon kevés esély volt rá, hogy két tizenhét éves srác a kórházban összefutva ugyanazt szeresse. Fél óra múlva mindkettőnk Neuro Linkere videó lejátszásra volt állítva és teli torokból üvöltöttük: - ORIÁS CSIZMA! –
Persze mire a nővérke betért hozzánk minden bizonyítékot eltüntettünk és játszottuk a hülyét. Megkérdezte tőlem milyen a direkt link avatárom mire közöltem vele nekem nincs olyanom. Mivel nem voltam társasági ember így ilyesmire nem volt szükségem. A srác nevetett egyet majd azon nyomban összedobott nekem egyet. Mintha olvasott volna a gondolataimban készítés közben. Pont úgy nézett ki az avatárom, mint maga a csuklyás halál. Az arcomból csak egy világító szempár látszódott. Ezután arra kért kábelezzünk össze, mert egy olyan programot akar átküldeni nekem, ami nagyon fontos és rendkívül titkos. Elmondása szerint nagyon kevesen tudtak róla. Azt állította kaput nyit, egy másig valóságba megváltozik a világról és az emberekről alkotott képem. Ahol olyan lehetek, amilyen csak akarok távol a kötöttségektől. Kis gondolkodás után belementem és elindult a telepítés. Miután az installáló csík teljesen végigért egy izzó szöveg kezdett a szemem előtt lebegni. Mikor kérdezősködni kezdtem azt mondta késő van majd holnap és már aludt is. Igazat kellett adnom neki hisz már kilenc óra felé jártunk így én is eltettem magamat másnapra.
Azt álmodtam, hogy egy csapat huligánnal készültem leszámolni. Álmaimban legtöbbször én szoktam győzni méghozzá fölényesen. Ám valami félre siklott, mert mikor az első rossz arcút képen akartam törölni nem voltam képes nagyobb erőt kifejteni egy simogatásnál. Rögtön rájöttem az irányítás kicsúszott a kezeim közül. egyikük hátra csavarta a kezemet majd a földre tepert végül a maradék három fráter körbe állt minket és nevetni kezdtek. Hangjuk úgy ért engem akár egy hangrobbanás. Tehetetlennek és kiszolgáltatottnak éreztem magamat hisz az is voltam. Hiába rángattam magamat semmi erő nem volt a mozdulataimban.  Mikor sikerült kirántanom magam észre kellett vennem a huligánok már több tucatnyian voltak. Valahonnan megéreztem, hogy bántani akarnak így menekülni kezdtem és kiabálni próbáltam ám mind hiába. Mikor felpattantam csak egy helyben rohantam és egyetlen hang sem jutott ki a számból.
Patakokban folyott rólam a veríték mikor fölébredtem reggel hatkor. Voltak már rossz álmaim ám egyikben sem féltem annyira, mint akkor. Szükség volt egy percre, hogy lenyugodjak majd a szomszédos ágyra néztem, ami tökéletesen üres volt. Mintha senki sem feküdt volna benne az elmúlt órákban.  A srác holmija is eltűnt, amit furcsálltam ezért elbicegtem a folyosóra ahol megkerestem az egyik nővért, hogy megkérdezzem mi történt. Szegény nő nem tudott semmiről, de megígérte utána néz, én pedig menjek vissza a szobámba. Mikor visszatértem megláttam a levelet a szomszédos ágyon.
- Kedves Dan Go.
Mire fölébredsz, a rémálmaidból én már nem leszek veled. Az a program rendkívül fontos melyet, ha aktiválsz agyad ezerszeresére gyorsul így a világ megfagyni látszik. Ez rengeteg időt ad arra, hogy kitalálja valamit, ha zűrbe keveredsz, esetleg csalj a dolgozatnál vagy akármi. Nem mondom meg mire használhatott ezt a hatalmat, mert nincs semmi értelme. Neked kell eldöntened melyik utat, járod. Egy jó tanácsot adnék neked. Elsőre hanyagold a világhálóra való felcsatlakozást. Ugyanis ahhoz, hogy felgyorsulhass pontokra lesz szükséged, amit harccal szerezhess meg. Ha a nyílt terepen állsz, neki kipróbálni a programot levadásznak, és minden programodból kisemmiznek akkor pedig vége a dalnak. Mellékelem a különböző kódokat. Sok szerencsét még találkozunk. –
Nem értettem mit történt és nem ez volt az egyetlen. Kiderült mindenféle adat eltűnt a mozgássérült gyerekről mintha soha nem is lett volna ott. Ez rendkívül érdekes volt ám nem tehettem semmit így mikor hazaengedtek egyből indultunk az új otthonunkba Suginamiba. Egy többemeletes épületbe költöztünk, aminek saját hálózata volt. Az iskola is közel volt gyalog mindössze negyed óra. Umesato Gimnázium jó hírű iskola volt elsőrangú hely a Brain Bust kipróbálására.

~ Kinézet
170cm magas, a haja színe szőke, a szeme színe pedig zöld. A testsúlya 60 kg. Fekete pólót és zöld kabátot visel. Fekete cipőben és zöld nadrágban grasszál. Vékony testalkatú. Iskolában a jól megszokott egyenruhát viseli.
Night Owl             Satoru_Nakayama

~ Direct Link Avatár Kinézet

Szürke csuklyás köpenyt visel, az arca sötétségbe borul mindössze két világító szempár látható. Csuklyája alól fehér kesztyűs csuklója látszik ki. Kaszával nem rendelkezik.  Magassága 150cm.
~ Jellem
Night Owl             Chibi_Death_by_probablyme

A valóságban nem nyílik meg akárkinek titkolja a hobbiját. Szeret egyedül lenni, ám ha valaki veszi a fáradságot és nem hagyja, békén azt megkedveli. Harcosként akár egy barbár üvöltve ront az ellenfélre ám nem ész nélkül. A valóságban nem szokása föllépni az erőszak ellen ám a virtuális világban annál inkább.  Nem szereti a gyengéket bántani sem a nőket ám párbaj során csak a gyengéknek kegyelmez, mivel tudja ez csak játék. Nincs kimondottan oda az instant ételekért. Szereti az állatokat.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

~ Adatlap

Név: Night Owl
Nem: Férfi
Légió: -
Szín: Fekete

~ Első Linkelésed
Az első alaklom az iskolában történt. A tanárom bemutatott az új osztályomnak, akiket fejhajtással köszöntöttem az új társaimat. Bár így az elején nem tekintettem őket semminek. Nem volt szándékomban kapcsolatba kerülni egyikükkel sem. Mikor az órának vége lett mindenki elindult kifelé a teremből. Ekkor megláttam egy gyönyörű szőke hajú lányt. Olyan volt akár egy angyal. Ragyogó, csodálatos és elérhetetlen. Túlságosan is csodálatos volt hozzám képest ezért úgy döntöttem csak csodálom. Ám az erre szánható idő rövid volt mivel pillanatok alatt kiérhetett a terembe. Hirtelen eszembe jutott valami és felkapcsolódtam az iskolai hálózatra majd kimondtam a bűvös szót.
- Burtser Link. -
Mindenki azonnal megmerevedni látszott akár a jégszobrok. Különös kék színű fény lepett el mindent még a saját testemet is. Bele tellett pár pillanatba mire felfogtam nem a saját hanem a kis csuklyás avatár testében vagyok. Milyen belebámultam a lemerevedett szemeimben ám semmi változás nem történt. Ezután az angyalhoz léptem és belenéztem azokba a tündöklő szemekbe. Meg vagyok győződve nincs a világon olyan ékkő, ami jobban csillogtak volna azoknál a szemeknél. A mosolya megolvasztotta volna a leghidegebb jégsapkákat is. Képes lettem volna órákon keresztül bámulni azt az arcot. Azonban szemet szúrt nekem valami az ikonok között egy különös B betű. Rákatintottam és egy kisebb parancssor szerűség tűnt fel. A kihívások szó megragadta a figyelmemet mivel az idegen gyerek is beszélt harcokról így rányomtam hófehér kesztyűs ujjamat. Azonnal néhány név ugrott le.
Black Lutos
Silwer Crow
Cian Pail
Lime Bell
Night Owl
Háromszáz tanuló járt az iskolába és összesen négyen voltak a listámon.  Számítottam arra, hogy nem lesznek sokan ám egy kissé többet vártam. Mivel a lista már előttem volt nem tehettem mást mind bemutatkozni a régiek előtt. Kezem kinyúlt a panel felé, hogy széttörjem ezt a valóságot.


~ Kinézet
Vékony karjai és lábai vannak. Kezein három új van a lábukon kettő. A teste gömbölyded, amelyet deréktájon egy csavarszerűség köt össze így a törzse forgatható. A feje szintén gömb alakú. Egy sárga szempárral egyetemben. Fölálló bagolyszerű fülekkel rendelkezik.
Night Owl             2013-07-25_12.21.38_www.kepfeltoltes.hu_


/Külső fegyverzet/-

~ Különleges Képesség


Név: Slug Bugs(Bugó csiga)
Szükséges felszerelés:
Leírás: Lábai visszahúzódnak és búgócsigaként kezd el pörögni a fenekén letarolva  a célpontot. Minél gyorsabban pörög annál nagyobb pusztítást képes okozni. Forgás miatt nehezebb megragadni és bizonyos lövedékek lepattannak róla.
1Nem képes irányítani magas sebességen
2 Magas sebességen csak előre tud menni
3 Gond nélkül arra megy nagy sebességgel pörgés közben amerre akar


A hozzászólást Night Owl összesen 11 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 01, 2013 5:11 pm-kor.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Night Owl             Left_bar_bleue100/500Night Owl             Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Night Owl             Empty Re: Night Owl

Témanyitás by Kuroyukihime Szer. Júl. 31, 2013 4:45 pm

Na itt is vagyok, lássunk neki!

Nem sok a helyesírási hiba de azért akad pár olyan, amit javítani kéne. Ilyen például: "archiv"> archív; "ügyetlenke"> ügyetlen, esetlen; "a nevem Bagoly Éjjeli Bagoly"> a nevem Bagoly, Éjjeli Bagoly; A kötőjelek után pedig tegyél szóközt.
Illetve az nem "hajpánt" hanem Hajráf, a kettő nem ugyan az!
A másik, hogy valahogy nem tudom elkézelni hogy nem ébredtél fel arra hogy a szobatársad elhunyt, hisz ott a szívmonitor ami elég zavaróan tud olyankor sípolni, de meg az orvosok és nővérek is oda siettnek, talán még meg is próbálják újra éleszteni.

A kinézetedet pedig írd újra és szépen. Tagold azokat a mondatokat és ne hagyd ki a pontokat sem a mondatok végéről, mert ez a mostani nagyon összecsapott leírás lett!

A különleges képességed leírásást pedig a "Leírás:"-hoz írd, ne az egész fölé.
Javítsd a leírtakat és jelezd ha kész vagy, addig is Elutasítom!


A hozzászólást Kuroyukihime összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 01, 2013 4:07 pm-kor.
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Night Owl             Left_bar_bleue10000/16000Night Owl             Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Night Owl             Empty Re: Night Owl

Témanyitás by Night Owl Szer. Júl. 31, 2013 5:30 pm

Javítgattam.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Night Owl             Left_bar_bleue100/500Night Owl             Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Night Owl             Empty Re: Night Owl

Témanyitás by Kuroyukihime Csüt. Aug. 01, 2013 4:16 pm

Rendben, még ugyan van egy-két vesszőhibád a k. képesség leírásában meg a számok után egy "." és egy szóköz sem ártana.

A jutalmad:
100 Burst point
A Hp 1000
Mp kapacitás 200

10 pontot kapsz még amit eloszthatsz a következőkre:
Erő: 1
Védekezés: 1
Sebesség: 1
Különleges Képesség: 0

A különleges képességed 170-et fogyaszt.

Készíts adatlapot és jó szórakozást
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Night Owl             Left_bar_bleue10000/16000Night Owl             Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Night Owl             Empty Re: Night Owl

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.