Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Raven vs Azure Reaper

3 posters

Go down

Blood Raven vs Azure Reaper Empty Blood Raven vs Azure Reaper

Témanyitás by Kuroyukihime Kedd Júl. 09, 2013 8:00 pm

A "Burst Link!" parancs után a már jól ismert "Világvége" pályán találjátok magatokat. A látóteretekben megannyi lepusztult épület, kocsi és egyébb tárgyak. A közeletekben lévő épületek tetején még más játékosokat is megpillanthattok akik a ti csatátokra kiváncsiak.

Mivel Blood Raven volt a kihívó övé a kezdőposzt!
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Blood Raven vs Azure Reaper Left_bar_bleue10000/16000Blood Raven vs Azure Reaper Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Blood Raven vs Azure Reaper Empty Re: Blood Raven vs Azure Reaper

Témanyitás by Blood Raven Kedd Júl. 09, 2013 8:32 pm

Nerima, semmiben sem másabb a város többi részénél. Illetve van valami... Az itteni szupermarketben komoly leárazások vannak. És ez már csak mára érvényes!
25-50%-os leárazás! Nem olyan esemény ez amit, hozzám hasonló egyedül állók kihagynának. Persze, persze, a szüleim küldenek pénzt. De ha jut is marad is az sokkal kényelmesebb, főleg ha kicsivel több is marad... Hosszú volt az út még metróval is, vagy legalább is a türelmem próbára tette. Minden erőmet össze kellet szednem, hogy a tömeg ki ne lökjön a járműből. A tetejébe még ott volt az áramszünet is és mire úgy tűnt minden rendben valaki elájult ennek köszönhetően még egy jó félórán át álltunk... A tömeg nyomora... csak szabaduljak már ki. Újra érezni akarom a friss levegőt! De miért kell ezt nekem elviselnem? Kérdeztem magamtól, már csak pár meg álló, hogy elérjem a központot.[Nerima határát már elérte  a szerelvény] Na a séta még így is fárasztó lenne... Addig is:
Burst Link! Kihívás: Azure Reaper
Let's go Motyogom miközben Directlink avatárom felölti a párbaj avatárom formáját. Igazán kellemes légkörű pályán találtam magam. Romos épületek, kidőlt lámpák, lerobbant járművek, lángoló hordók. Világvége hangulat, a kedvenc párosításom. Talán azért mert nekem is gyakran volt meg olykor van is világ vége hangulatom, valahogy közel áll a szívemhez... Nagyot szippantok a levegőből. Érzem, ahogy "erő" tölt fel. Itt úgy érzem, ha akarnék, se tudnék veszíteni. Arról nem is beszélve, hogy a gondosan kitervelt stratégiámnak kedvez ez a sok épület. A háztetőkről látom, ahogy figyelő szemek merednek rám. Ellenség? Nem, közönség. A művészek pedig a közönséget sosem akarják az ellenségüké tenni. Ha bár nem vagyok művész, de szeretnék egy tiszta lövéssel művészetet teremteni ezen a harctéren. Szóval azt hiszem nekem se célom a közönséget bőszíteni, bár az igazi művészekkel ellentétben azt hiszem nekem meg kell várakoztatnom őket. Én más kép játszok... De mi van az ellenféllel? Biztos a közelben van, ha bár nem látom. Neve Azure Reaper. Azure... az egy kék színű kavics nem? Akkor feltehetőleg nem szeretnék vele közvetlen találkozni. Reaper... na azt nem tudom mennyi köze van a második névnek a tényekhez, például nekem "Raven", de meg kell hagyni eddig semmi közöset nem fedeztem fel köztem és a varjú között. Na majd teszek pár megfigyelést, egyelőre ezt a kérdést jobb nem firtatni tapasztalatok hiányában. Ellenfelem még sehol, de feltehetőleg a közelben van. Valahol... Szóval kihasználom az alkalmat, hogy az útról letérve berohanjak az épületek közé. Rövid időn belül találtam a közelben egy, a többinél kicsivel magasabb épületet. Ott foglaltam lőállást.
A puskát mellemhez szorítva feküdtem a romos tetőszerkezet gerendái és cserepei között.
És el nem vettem a szemem a távcsőtől. Türelmesen vártam, hogy mikor tűnik fel a préda.
Kaszás? Majd most meg tudjuk melyikünk is hozza gyorsabban a halált...
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Blood Raven vs Azure Reaper Left_bar_bleue108/500Blood Raven vs Azure Reaper Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Blood Raven vs Azure Reaper Empty Re: Blood Raven vs Azure Reaper

Témanyitás by Kahaya Maria Szer. Júl. 10, 2013 7:37 pm

- Maria~chan, matte! – pillantom meg magam mögött Mira~sant. Épp úgy voltam vele, hogy visszamegyek a koleszba mert mára végeztem az óráimmal és úgy volt, hogy Mirának van még egy órája… De akkor mit keres itt?
- Fuh, de jó hogy még időben elkaptalak…*levegőt vesz* – öleli, át a nyakam amint beér, miközben kissé zihálva veszi a levegőt.
~ Idáig futott volna? Mégis mi lehet olyan fontos?~ – kérdezgetem magamban. Fölösleges, hisz már mondja is.
- Figyelj mi lenne ha ma nálam lennénk? – kezd bele a mondandójának első felébe, majd közelebb hajol hozzám mire az én reakcióm egy hirtelen elpirulás… >w<  - Ott biztos nem zavarnának és kényelmesebb is mint a tetőn gyakorolni… – súgja a fülembe, amit nem nagyon kell magyarázni. Már jó ideje gyakorlunk a felgyorsult világban, annak érdekében, hogy ne tudjon egy jött ment legyőzni.
- Rendben… – felelem halkan még mindig pirulva. Ekkor a lány ölelése elenged és elém libben, majd két tenyerét összerakva az arca elé emeli őket.
- Akkor, ha nem nagy kérés elmennél bevásárolni? Légyszííí! A gyakorlás közben főznék valami fincsit redben? Amit csak szeretnél!
Hát így kerültem végül el egy az iskolához nem éppen közel lévő szupermarketbe. Elég sokat utaztam, hogy itt olcsón beszerezhessem a megfelelő alapanyagokat. Főzés. Ez a gondolat egy kissé elszomorít. Pont ˝AZ˝ előtt beszéltük meg Mika~channal, hogy egyszer főzhetnénk valamit egymásnak, titkon még el is kezdtem keresgélni azon ételeknek a receptjét, amit ő annyira szeretett. De ez már a múlt… ám még, így is szomorú és a szívem szó szerint megfájdul a gondolat miatt.
- Mira~san…*jobb kezét a szívéhez emeli* – bárcsak itt lenne és megölelne… felejteni akarok, de ebben csak ő tud segíteni. Ám mégis sikerül valaminek kizökkentenie. Hirtelen, azon kapom magam, hogy akaratom ellenére beléptem a Felgyorsult Világba.
- A Világvége színtér? Mit keresek itt? – már jól ismert pálya ez számomra, nem egyszer kitopta már a program. Kérdésemet követően meg is pillantom a választ jelentő kiírásokat. Párbajra hívtak.
- Blood Raven… egy vörös? – ezen meglepődtem. Hogy pont egy légió társam támad rám, na persze nem elképzelhetetlen. Lassan siklok a lepusztult épületek körül, felmérem a terepet miközben tekintetem átszalad a közönségen is majd ellenfelemet keresem. Szerencsére segítségemre van az irányzék, ami pontosan megmutatja az irányt, amerre mennem kell. A kaszám energia pengéjét pedig már be is kapcsolom, hogy így fogadhassam ellenfelemet.
Izgulok. Ez az első igazi párbajom, mindenképp nyernem kell! Mira~san nem csalódhat bennem… Ő már nem! Gyorsabbnak kell lennem mindenkinél!
Kahaya Maria
Kahaya Maria
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Nerima

Karakterlap
Szint: 1.
Burst pont:
Blood Raven vs Azure Reaper Left_bar_bleue67/500Blood Raven vs Azure Reaper Empty_bar_bleue  (67/500)

Vissza az elejére Go down

Blood Raven vs Azure Reaper Empty Re: Blood Raven vs Azure Reaper

Témanyitás by Blood Raven Szer. Júl. 10, 2013 9:32 pm

Az iránytű kb mutatja az ellenfelem merről... feltehetőleg közelít. "Szerencsére" nem hajszálpontos, így attól nem kell félnem, hogy hirtelen megtalál. Hát igen... Ezt a játékot, úgy tervezték, hogy az ellenfelek megtalálják egymást, nem úgy, hogy szimplán elkerüljék a másikat. Így elég nehéz, de nem lehetetlen rejtőzködni, de legalább annyi előnye van, hogy nem nekem kell keresnem. Az ellenfelem láthatóan maga jön, hogy végezzen velem. Akkor most ki a vadász? Kérdezem, magamtól miközben kibiztosítom a fegyvert. A fegyver kattan egyet ezzel jelezve, hogy a golyó a csőben van. Ez a kattanás felért egy szívdobbanással. Furcsa érzés fogott el, de egyáltalán nem rossz. A célpont lassan közelít az épületek között. És hoppá. Kaszája van! Úgy fest nem is a hagyományos fajtából, ez valami energiából van. Érdekes, első osztályú effekt. Már célkeresztbe vettem, ki kell használnom a meglepetés erejét. Várj, várj, várd ki... MOST!!!! Ordított a fejemben egy hang. A fegyver kétszer egymásután dördült el, a zaj végig visszhangzott az épületek között, elfedve a hangforrását. A golyók süvítettek, ahogy átlépték a hangsebességet. Madarak módjára szelték át az eget, mindössze egy cél vezérelte őket... hogy varjak módjára csapjanak le a holtestre, mert már halott volt... csak nem tudott róla.
Ezek után különös megérzéstől vezérelve kivettem a tárat és visszaraktam az övembe és helyette betöltöttem egy robbanó lövedékes tárat. A csőben tehát még van egy sima lövedék utána robbanókat tölt be a fegyver. Vajon ki lesz a halál méltóbb hírnöke? A kaszás vagy a varjú? Gondolkodtam. Majd kiderül. Addig is.. Jöttem... Mondtam, de nem folytattam, a többi még ráér. Nem kell sietni.

Hp:1000
Mp:0/200
Erő:4
Védelem:2
Intelligencia:2
Sebesség:3
Speciális képesség:2
//Jegyzet magamnak:
lőszer állapot:
-4X 5 sima tár + 1 amiben még 2 van
-3X 5 robbanó amiből egy betöltve.
-4X 6 pisztoly lőszer ebből egy betöltve//

Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Blood Raven vs Azure Reaper Left_bar_bleue108/500Blood Raven vs Azure Reaper Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Blood Raven vs Azure Reaper Empty Re: Blood Raven vs Azure Reaper

Témanyitás by Kahaya Maria Szomb. Júl. 13, 2013 2:09 pm

Ez a kis… hogy mert, hogy mert pont most kihívni? Hülye? Vagy ennyire meg akar halni?
- Mira… san… – nézek körbe a nézőközönségen. Ha legalább ő ott lenne köztük, már az is megnyugtatna valamennyire. Még ha ebben a világban is vagyok a szívem, akkor is fáj, az elmém nem nyugszik, alig tudom elterelni ˝ARRÓL˝ a gondolataim. Pont most… miért? Nem, talán pont ez kell nekem, most, most majd… széttéphetek, szétzúzhatok valakit… Megmutathatom, milyen gyors is vagyok… Mert én vagyok… és mindenkinél gyorsabb vagyok. Én nem veszíthetek, főleg nem egy vörössel szemben.
- Nani? – reflexszerűen kapom fel a fejem az eldördülő fegyver hangjára, de fedezéket nem találok csak pár centit sikerül az utolsó pillanatban elsiklanom.
- Áhhh! – sokkoltok a fájdalom miatt, melyet a becsapódó lövedékek okoznak. Hátrébb is siklok abban a pillanatban a lökés miatt, de nem esek el. Mira~san megtanította, hogy kell stabilan állnom még ezzel az avatárral is, melynek lábai nem érintkeznek a talajjal. A lövedékek egyike a jobb oldalamon csapott át a hasi részen mely pokolian fáj. A másik azonban csak a jobb felkaromat súrolta. Még szerencse, hogy arrébb mozdultam… Talán már kezem se lenne, az pedig még nagyobb hátrányba szorítana.
- Ittaiiii…*sziszeg* – ez a fájdalom, ilyen lehet, mikor valójában is meglövik az embert? Ez pokolian fáj…
- Kusttare*! Bújj elő… gyáva féreg! – kelek ki magamból miután egy roncs kocsi mögött fél térdre ereszkedve. Nem csoda, hogy így viselkedem mások előtt önmagam lenni… Nem csak előtte… Ráadásul ez a rohadék* még csak elém se tolja a képét.
Persze egy vörös színűről beszélünk, számíthattam volna erre… Erősen rámarkolok a jobbommal a fegyverre, míg a bal kezemet a hasamnál okozott sérülésen tartom.
~ Mit kéne tennem? Egy távolsági harcos ellen küzdjek… Előbb meg kéne találnom… De akár megvárhatnám, míg a lőszere elfogy…~ igen, e szín egyik gyengesége, hogy véges a muníciója.
~ Egy idő után ki kell, hogy fogyjon és akkor már könnyű dolgom lesz, csak meg kell keresnem és levágnom, vagy megvárni, míg úgy dönt, felad… nem az nem fog menni az időkorlát miatt… ha lejár az idő a jelenlegi állás szerint én fogok veszíteni. ~ az utolsó gondolat cselekvésre késztet. Nem veszíthetek. Nem ülhetek itt tétlenül. Végül elhatározom magam.
Az irányzék és a lövedékek irányát alapul véve körülbelül be tudom határolni az ellenfelem helyzetét.
- Áhhhh! – kiáltom, el magam mikor teljes gőzzel indulok el a romos útszakaszon fölfelé abba az irányba amerről a lövés jött. Ha mesterlövész – márpedig csak az lehet - a mozgó célpontra való tüzelés valószínűleg nehezen fog menni. Ezért miközben előre siklok, jobbra-ballra cikázok, majd mikor elérek, egy sikátort bekanyarodok, rajta és ott várok.


45 sebzés (40-15+20(fél sebzés, csak súrolta))
Hp: 955/1000
Mp: 30/200
Erő: 2
Védelem: 3 (0/15)
Intelligencia: 2
Sebesség: 4
Speciális képesség: 2
Kahaya Maria
Kahaya Maria
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Nerima

Karakterlap
Szint: 1.
Burst pont:
Blood Raven vs Azure Reaper Left_bar_bleue67/500Blood Raven vs Azure Reaper Empty_bar_bleue  (67/500)

Vissza az elejére Go down

Blood Raven vs Azure Reaper Empty Re: Blood Raven vs Azure Reaper

Témanyitás by Blood Raven Szomb. Júl. 13, 2013 10:15 pm

A megérzésem jó volt, jó ötlet volt kicserélni a tárat. A hiba ott volt, hogy túl hamar kijött a fedezékből. Kár... szívesen kirobbantottam volna, na majd legközelebb. Gondoltam. De láthatólag nem olyan eszetlen mint feltételeztem. Vagy legalábbis, gyorsabban kapcsol, mint vártam. Arra számítottam ott fog csücsülni amíg ki nem találja hol vagyok de láthatólag, ezen hamarabb túl esett mint vártam. A lövésem ugyan még távol áll a művészettől de kezdetnek megteszi. Viszont láthatólag kiszúrt, vagy legalábbis sejti hol vagyok. Mivel cikk cakkban rohan felém. Persze... ez jó technika, azok ellen akik csak pazarolják a lőszert és nem képesek rendesen célozni. De egy mesterlövész ellen annyit ér mint elefánt ellen a fogpiszkáló. A mesterlövész uyganis tudja hova kell lőnie ahhoz, hogy az ellenség pont belefusson. Azok az elmebetegek a filmekben meg szó szerint vakon lövöldöznek remélve, hogy egy-két lövésük betalál. De ha végig gondolnák, hol van most és hol lesz 1 másod perc múlva akkor nem a célpont mögött száguldanának el a golyók ahogy általában. Így viszont a célzás nem sokkal nehezebb mintha egyenesen futna. Sőt... csak annyi, hogy párszor másfelé kell mozdítanom a csövet. Na persze mivel még mindig elég kevés a tapasztalatom az ügyben könnyen elszámolhatom, hogy a golyó mennyi idő alatt teszi meg a kelő távolságot. Na nem mintha nem tudnám kiszámolni... de kinek van rá ideje? Na persze szerencsére most nem közönséges golyó van a tárban, a robbanó fejesnél meg a pontosság amúgy se olyan fontos... Mikor meg láttam, hogy egy sikátorba akar be menni, azonnal célba vettem annak bejáratát. És lőttem az persze már más kérdés, hogy mekkora sikerrel. Ugyanis elvettem a szemem a távcsőtől majd felálltam.
Na most mit csináljak? Sóhajtottam. Szétlőhetném az útban lévő épületet, van elég robbanó fejes golyóm, de mit csinálnék utána? Ha nem lenne mikor tényleg szükség lenne rá. Nem akarom meg tudni, inkább nem kockáztatok.
Ezért inkább leballagtam egy emeletet az omladozó lépcsőkön. És kinéztem egy az épült ellenkező oldalán lévő ablakon, bár ezt megtehettem volna a mellette lévő párméter átmérőjű lyukon is, de ez mégis csak más...
A szomszéd épület nincs messze, de nem tudok átugrani. Ha a szigony pisztolyt kellő tapasztalat nélkül használom 90% az esélye, hogy a szomszéd ablak helyett a szomszéd falon meggyekbe... természetesen az a rész csak az érkezésem után válna romossá...
Ezért inkább egy kevésbé elegáns módját választottam a távozásnak. Elvégre a főbejáraton át csak nem távozhatok? A jelenlegi állás szerint ha kijön a sikátorból véletlen kiszúrhatna ahogy távozom.
Ezért inkább az ablak keretbe lőttem be a szigonyt, a puskát a hátamra vetve amilyen gyorsan csak tudtam le ereszkedtem a túl oldalt. Majd meg vártam amíg, a szigonyt ismét behúzza a csőbe.
Ez így jó is lesz, az iránytű a távolodást nem mutatja, ha meg ugyan abban a síkban mozgok elfordulni sem fog. Tehát az ellenfelem mire észreveszi, hogy leléptem már messze.... vagy legalábbis valahol máshol leszek.

És rohanva indultam el, egyenesen az úton, új lő állást keresni, és találtam is... ezúttal egy alacsonyabb épület tetején, szorosan több másik mellet. Közvetlen az út mentén.
Jobb híján megteszi.... bár azért kíváncsi vagyok akkor mit kiabálhatott az a lány... A tárat mindenesetre vissza cseréltem.

Hp:1000
Mp:30/200
Erő:4
Védelem:2
Intelligencia:2
Sebesség:3
Speciális képesség:2
//Jegyzet magamnak:
lőszer állapot:
-4X 5 sima tár + 1 amiben még 2 van betölve
-2X 5+ 1X4 robbanó
-4X 6 pisztoly lőszer ebből egy betöltve//











Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Blood Raven vs Azure Reaper Left_bar_bleue108/500Blood Raven vs Azure Reaper Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Blood Raven vs Azure Reaper Empty Re: Blood Raven vs Azure Reaper

Témanyitás by Kahaya Maria Csüt. Aug. 15, 2013 6:28 pm

~ Áhhhh! ~ hangzik a gondolataimban a kiáltás, ahogy a lehető legnagyobb sebességemmel siklom be a sikátorba. A lövésnek/robbanásnak azonban már csak a lökését éreztem és a kapucnimra pattogott törmeléket. Csak egy hajszál híján, de majdnem elkapott. Szerencsére a Hp-m nem ment lejjebb, már így is rosszul áll a szénám.
- Figyelj! Ha egy távolsági harcos ellen harcolsz vigyázz! Ha ugyan is megsebez majd menekülőre fogja akár veszthetsz is, ha csak nem sikerül elkapnod.
- Ez nem fog megtörténni, ahhoz nem lesz elég gyors!
– jelentettem ki ezt még anno, mikor Mira~senpai tanított. Szégyen és gyalázat, most ha látna, biztos haragudna rám. Az a féreg ezért még meglakol. Erősen szorongatom a kezemben a kaszát mérgemben, ahogy közelebb siklom a ház leomlott sarkához. Az irányzék ugyan is már jó ideje nem mozdul, meg kell tudnom miért nem. Nem hiszem el, hogy ellenfelem ennyire türelmes legyen, és arra várjon, hogy előbújjak a sikátorból. De nem tehetek mást, ha csak itt várok, akkor hagyom győzni, hisz már nincs más dolga, mint hátradőlve várni, hogy lejárjon a párbaj idő. De nem amíg én ellenem harcol! Majd akkor pihenhet miután felszabdaltam a kaszám fénylő pengéjével. Veszek egy mély levegőt, mely természetesen az avatáromon nem mutatkozik meg. A kaszám a jobb kezembe kapom, és hátra lógatom heggyel felfelé, majd indulás. Vakmerő, és ostoba döntésem miszerint kirohanok a fedezékemből és megrohamozom a férfi épületét, kezd jól alakulni. Az útszakaszon haladva még egy golyó sem repült felém, tehát ellenfelem már nincs az előbbi fedezékén.
Már kezdem is érteni azt hogy miért is nem változott a pozíciója. Az épület mögött lesz, ez BIZTOS! Akkor hát felhasználom a kis cselét saját maga ellen. El is jutok az épületig melyből nemrég rám lőtt. A falak persze lyukacsosak, de sebaj, az árnyak közt meglapulva, gyorsan mászom meg az emeleteket ügyelve arra, hogy ne mozduljon az irányzék. Nem is tudom, talán a hatodik szint környékén állok meg mikor is a szemem sarkából a szomszédos alacsony épület tetején kiszúrom a vöröskét.
~ Most megvagy! ~ nem is kell több. Feljebb siklok egy fél emeletet a lépcsőn, hogy legyen egy kis felgyorsuláshoz elegendő felület a lábaim alatt, majd GO!
Maximum gyorsasággal egyenesen ki a tátongó lyukon. A magaslati levegő csak úgy sziszeg, körülöttem amint kivetem, magam a ki tudja mi ütötte lyukon. Egyenest ellegelem, felé suhanok, miközben két kézre fogom a kaszát és a fejem felé emelem. Aztán a becsapódás előtt a fegyverrel lesújtva csapok le a kis sunyira. Persze siker, nem siker én magam nem maradok meg a tetőn, ahhoz ugyan is úgy tűnik nem ugrottam elég nagyot. A kaszámba kapaszkodva lógok a tető szélén.
- Az ablak… ktch! – próbálom arra lendíteni magamat, és még remélhetőleg az előtt sikerül bemásznom, hogy ellenfelem feleszmélne.

Hp: 955/1000
Mp: 30/200
Erő: 2
Védelem: 3 (0/15)
Intelligencia: 2
Sebesség: 4
Speciális képesség: 2[/b]
Kahaya Maria
Kahaya Maria
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Nerima

Karakterlap
Szint: 1.
Burst pont:
Blood Raven vs Azure Reaper Left_bar_bleue67/500Blood Raven vs Azure Reaper Empty_bar_bleue  (67/500)

Vissza az elejére Go down

Blood Raven vs Azure Reaper Empty Re: Blood Raven vs Azure Reaper

Témanyitás by Blood Raven Pént. Aug. 23, 2013 9:53 pm

Gyere... gyere... Mi tart eddig? Hopsz itt jön. Bár nem éppen, úgy ahogy számítottam. Az épület emeletéről hirtelen kirontva csapot le rám. Ilyen elmebeteg, ugyan akkor stílusos támadást még nem láttam. Vajon ez a felgyorsult világban rendszeres lesz? Döbbenten néztem a felém közeledő kék foltot. Mikor megpillantottam már tudtam, hogy baj van. De akkor még csak megérzés volt, mikor félúton járt akkor viszont már pontosan be tudtam saccolni, hogy nem ártana odébb állnom. Csak egy kicsit... Olyan 1-2 mérföld megtenné kezdetnek. De sajnos arra még várhatok. Ekkor tájt eszembe jutott mesterem tanítása a kékekről.
"A kék az a szín, ami nem zöld, de nem is fekete és pláne nem piros!" Lassan kezdem megérteni, hogy ennek a mondatnak bármi bölcsen is hangzott az égvilágon semmi értelme sincs. De talán a másik nyújthat mentő kötelet... "A kék csak addig kék, amíg be nem zöldül!" .... nem....reménytelen. Ennek semmi értelme. Mindenesetre tényleg távoznom kéne már. Hátra ugrottam még ép, hogy elkerülve a méretes kaszát. A szele meg akár akartam akár nem, de kellemetlenül megérintett. Aminek az lett a következménye, hogy megállapítottam nem szeretném, ha ez eltalálna. A kasza így is elvitt egy kisebb darabot az épületből. És kis híján fel is kiáltottam, hogy vigyázz merre hadonászol azzal a valamivel, mert ezzel ketté is vághattál volna. De szerencsére még időben eszembe jutott, hogy ez lenne a cél. Hát jó... by by. Mondom gondolatban és már iszkoltam is. Épületről épületre ugrálva akár a filmekben ép az ellenkező irányba. Abban a reményben, hogy ellenfelem élvezi a sziesztát a tetőn lógva és nem siet utánam.

Hp:1000
Mp:50/200
Erő:4
Védelem:2
Intelligencia:2
Sebesség:3
Speciális képesség:2
//Jegyzet magamnak:
lőszer állapot:
-4X 5 sima tár + 1 amiben még 2 van betölve
-2X 5+ 1X4 robbanó
-4X 6 pisztoly lőszer ebből egy betöltve//
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Blood Raven vs Azure Reaper Left_bar_bleue108/500Blood Raven vs Azure Reaper Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Blood Raven vs Azure Reaper Empty Re: Blood Raven vs Azure Reaper

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.