Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

3 posters

Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kahaya Maria Hétf. Dec. 01, 2014 12:02 am

Az idő borús és csöpögős. Mármint esősnek ígérkezik. Olyan szomorú, pedig én boldog vagyok. Habár ezt senki sem látja rajtam. Hogy miért? Mert Mira~channak tetszett a születésnapi ajándéka. Habár azt mondta utólag, hogy nem is kellett volna vesződnöm vele, hisz ő már azzal is megelégedett volna, ha szobalánynak öltözve főzök neki vacsit >.< Perverz! De igaz, ami igaz, ha ezt előbb tudom, lehet, inkább ezt választom, mint, hogy bemerészkedjek a folyton engem bámuló idegesítő tömegbe. Szörnyű volt az a nap, de legalább erőt adott az, hogy ajándékot találhassak neki, így túléltem, habár csaltam egyet és használtam a felgyorsulást.
- Haaa~ – sóhajtok egyet halkan mikor az első esőcseppek koppannak az osztályterem ablakán. Habár eddig a megszokott érzelem mentes arcommal bámultam kifele – óra közben>.< - most hamar elfordítottam a fejem, hisz az eső csak rossz dolgokat juttat az eszembe. Így aztán helyette mihamarabb elő hadonásztam egy képet a Neuro linkem adattárolójából melyen Mira~chan mosolygó arca tűnt fel. Azonban nem sokáig merenghettem el a képet figyelve; orrom előtt ugyan is egy iskolai felhívás bukkant fel:
Kahaya Maria! Mint a Fegyelmi bizottság tagja kérem azonnal jelenjen meg az iskola előtt! Az órák fennmaradó része alól felmentést kap! További információért pedig forduljon Kobayashi Mira-sanhoz.

Hamar felpattantam a székemből majd egyenest elindultam kifelé a teremből. Az első emelettől a kapuig tartó idő alatt nyomban fel is kerestem Mira~chan. Tőle tudhattam meg, hogy egy új és igen csak különleges taggal bővül az iskolánk és mivel se a Diákelnökség se ő nem ér rá egy fontos dolgozat miatt nekem kell fogadnom a jövevényt. Nem tudtam mit értett „különleges” alatt ám a kuncogása a nem engedett jót feltételezni.
~ Talán egy agresszív lány lesz az? Vagy egy él tanuló, aki ráadásul agresszív is és szeret verekedni? ~ elég hülye gondolatok támadtak bennem ez igaz, ám hamar észhez tértem mikor egy igen csak veszélyes ötlet szökkent szárba bennem.
- Masaka… – már épp elértem a főbejáratot, mikor felidéztem halkan a varázsszavakat: Burst Link.
Ismét elém tárult az ismerős kék világ, majd elválva a valós testemtől hamar felütöttem a párbajozók listáját.
~ Ahogy gondoltam. Gra…fit Hunter? ~ azonnal rácsaptam a nevére majd a felugró kihívás gombbal a csatamezőre csaltam az idegen betolakodót.

Kahaya Maria
Kahaya Maria
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Nerima

Karakterlap
Szint: 1.
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue67/500Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (67/500)

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Aaron Blackfire Hétf. Dec. 01, 2014 10:32 am

A hátamon egy tornazsákkal, melybe bár ruhám volt pakolva, kilépek a buszból, és körülnézek. Nem éppen erre a látványra számítottam. Egy kietlen suli előtt dobtak ki. Lehet, hogy nekem homályos az elmúlt 4 és fél év, de nem emlékeztem arra, hogy így nézett ki a régi iskolám. Már azon voltam, hogy megkérdezem a sofőrt mikor is észreveszek az arcán egy igen furcsa mosolyt. Mintha bíztatna valamire. Mire azonban megkérdezhettem volna ő „sok szerencsét” követve bezárta az ajtókat, és továbbment. Én meg ottmaradtam értetlenkedő arccal, a hátamon egy zsákkal… Mindegy. Megráztam a fejemet, majd megfordulok. Tudtam jól, hogy anyámék kitagadtak, és nem is izgatott nagyon… viszont a tény, hogy egy bent lakásos iskolába lakok majd tovább… még egy ideig… megrémített. Eltartott egy ideig, mire össze sikerült szednem magam. Így hátmegindultam a főbejárat felé, hisz nem pont elé rakott ki a busz. Vajon tényleg olyan szűkek a szobák, mint ahogy hallottam? Húúú… A hideg is kirázott. Az biztos, hogy nem viselném el, ha mondjuk, 2-nél több szobatársam lenne. Az maga lenne számomra a pokol. Hú.. remélem jó tágasak a termek is, egyszemélyes padokkal… láttam már többszemélyes padokat is, na, az sem hiányozna nekem. Viszont… különös érzés. A sokévnyi fegyház után, ismét az iskolapadban ülni… félelmetes… de egyben izgalmas is. Ez a gondolat mosolyt csal az arcomra, legalábbis egy nagyon keveset. Viszont a vicces az, hogy még a suli nevét sem tudom. Ejj ezt az eligazítást. Már be is fordultam a kapun, lépek kettőt, mikor hirtelen… Ledermedtem… Nem csak úgy. Nem tudtam mozdulni. És ahogy figyelmet minden más is lefagyott. Majd hirtelen egy ismeretlen kék világ vett körül.
Aaron Blackfire
Aaron Blackfire
Black
Black

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue79/500Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (79/500)

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kahaya Maria Hétf. Dec. 01, 2014 11:25 am

A kék világ hamar leomlik vele együtt pedig minden ismerős épület is. Úgy tűnik egy még számomra is ismeretlen világba kerültünk.
- Egy kísértet ház? – néztem körben a nagyobbacska épület belsejében. A romos belső és a néha felhangzó kísértett hangok erre engedtek következtetni. Kétség kívül nem lett a kedvenc színterem, habár a kaszás karakterem épp bele illene a környezetbe. De ha már ott tartunk ki hova illik, azt hiszem az ellenfelem még inkább idevaló. Ahogy a nevéből más sejthető volt egy feketés színű karakter állt előttem úgy 10 méterre a bejárati ajtó előtt, görnyedt háttal és egy izzó vörös szempárral. Kétségtelen hogy ő inkább tartozik ebbe a horrorfilmekből szalajtott helyre.
- Üdvözöllek a Sakuradai-ban. Azure Reaper vagyok a fogadó bizottságod. – felelem közönyös hangnemmel majd a kaszámat megpörgettem a jobb kezemben és a fejének a pengével átellenes végét az öreg padlózatnak csaptam.
- Tch… – reagálok a minimális kárra, ami arra enged következtetni, hogy a pályát nem igazán tudom rongálni.
- Rendben, vessünk véget az ácsorgásnak. Kezdődjék a harc! – ekkor a felizzott az eddig nem látott energiából álló penge a fegyveremen és egyből ellenfelem irányába vetettem magam. A köztünk lévő távolságot hamar átszelem, majd ellenfelem előtt két méterrel megállva megsuhintom felé a jobbommal magam után húzott kaszámat, így az egyenest a mellkasának bal oldala felé hasított.
Az első támadásom nem vittem túlzásba, hisz a szándékom első sorban az ellenfelem felmérése, így a testtartásom is inkább arra van beállva, hogy egy esetleges ellentámadás elől kitérhessek. Lehet, hogy arról vagyok híres, hogy könnyen magával ragadnak az érzéseim, de azért tudok elővigyázatos is lenni, főleg ha egy új karakter ellen kell megküzdenem.

Spoiler:
Kahaya Maria
Kahaya Maria
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Nerima

Karakterlap
Szint: 1.
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue67/500Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (67/500)

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kuroyukihime Hétf. Dec. 01, 2014 11:25 am

The member 'Kahaya Maria' has done the following action : Törmelék

'6-os kocka' : 2
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue10000/16000Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Aaron Blackfire Hétf. Dec. 01, 2014 1:14 pm

A kék világ hamarosan szétoszlik, és hamarosan egy új világba csöppenek bele. A hirtelen sokkból kiéledve körbe kapom a tekintetem a romos épületben. Repedezett padlózat, romos fal, és különös zajok mindenütt. Szemem megakad egy kékes valamin, és szépen lassan fókuszom rá élesedik. Egy kecses női robotszerű lény volt az, mely egy kaszát tartott a kezében… vagy valami olyasmit. Kérdések százai futottak át az agyamon, ám ekkor megszólalt a lány. Hogy hol üdvözöl? Ez vajon a suli neve? Most a suli hálózatán lennék? Ekkor közli velem, hogy induljon a harc, és nekem esett. Kaszája felém száguldott, majd a penge oldalamat végighasítva lendült meg. Felüvöltök a fájdalomtól, és a hirtelen sokk kitisztította a fejemet. Összeszorítom az ökleimet. Egy halk kattanás, mire a karomat nehezebbnek érzem. Lepillantok, és azt veszem észre, hogy testemet fekete, fémszerű réteg borítja, és testem több része torz, és nem olyan, mint lennie kéne. A lány támadt tovább, én meg csak álltam magam elé nézve, majd hangos kacagásba törtem ki.
- Ejj te szemtelen börtöntöltelék. Szóval ilyen érzés a harc. Tényleg hasonló, mint a valóságban. – mondom magamnak, majd a lány felé fordulok – Üdv. Azt hiszem nekem is illő bemutatkoznom. Elvileg Grafit Hunternek hívnak, ahogy nézem. Kicsit szokatlan még ez a test… de lássuk milyen fából faragták az avataromat.
Körözök egyszer-kétszer a vállammal. Majd kitörök, egyenesen előre. Görbe, karmos lábam miatt tökéletes startott tehettem meg. Gyors volt az előbb az igaz, de… ha gyorsaságról van szó… az az én világom. Minden gyorsaságomat lantba vetve esek neki. Seperc alatt előtte teremve felugrok a levegőbe, és a karomon levő pengékkel felszerelve föntről próbálom teljes testét végighasítani, ha el is lép előlem a karom tovább szalad, és a földbe csapódva a padlózatot csapom szét, amelyből szilánkok repülnek szét a környezetbe. Ha még elérem egy rúgást is megpróbálok felé indítani.

// Védekezés -1, fél sebződés, védekezés elfogyott, 10 HP sérülés //

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! 18109fc411e032cedd7bfcaee9369be7_3e2934d9493dae07126995b3ed2464f74303c22c
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! E4bc07030b255f59cbc9691a780f3e93_d9384b8e57fe2dc8b273b920e84a5d17902236dc

Spoiler:


A hozzászólást Aaron Blackfire összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 01, 2014 1:15 pm-kor.
Aaron Blackfire
Aaron Blackfire
Black
Black

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue79/500Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (79/500)

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kuroyukihime Hétf. Dec. 01, 2014 1:14 pm

The member 'Aaron Blackfire' has done the following action : Kockadobás

'6-os kocka' : 2
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue10000/16000Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kahaya Maria Hétf. Dec. 01, 2014 9:41 pm

A reakciója ismerős. Olyan mint az enyém, mikor először léptem be ebbe a világba. Még ha nem is látom az arcát tudom, hogy meglepett.
- Jól érzem, hogy kezdő vagy? – feleltem a támadásom sikeres bevitelekor. Lassú reakció idő, bár ez valószínűleg annak is betudható, hogy még meg volt lepődve.
- Börtön töltelék? – és ezután még bemutatkozna. Semmi bocsánatkérés? Mi van ezzel? Ráadásul valami nagyon furcsa benne. Valami…
Az ellentámadás hirtelen ér… Gyors, még nálam is gyorsabb. Hirtelen a magasba szökken és támad. Hátrébb ugrok, így sikerül elkerülnöm a támadást. Az ellenfél keze így a badlóba csapódik.
- Mi a… – magam elé kapom a kezem, ahogy a felhasított padló darabjai felém csapódtak. Ahogy két nagyobb darab végig karcolta a kezem, felszisszentem a fájdalomtól.
~ Még csak kezdő, de már tudom, hogy erősebb és gyorsabb is nálam. Ez nem tetszik. ~ még nem küzdöttem fekete színű ellen, de ha mindegyik ilyen, nem fognak tetszeni. A törmelék ért támadás közben hamar hátrébb siklottam.
- Már féltem, hogy egy könnyű menetem lesz. – két kézzel markoltam meg a kaszámat és készültem az újabb támadásra. Könnyedén kezdtem el siklani a fekete harcos irányába fordított ˝S˝ alakot leírva és így a jobboldalára kerülve. Azonban nem támadok egyből. Egy pillanatra megálltam majd támadásra készítettem a kaszt mintha lecsapnék, ám helyette hátrálni kezdek és egy fordított ˝J˝ alakot leírva eltávolodtam és ekkor csaptam le a kaszámmal. A fentről indított átlós támadással ismét a görnyedt felsőtestet céloztam meg. Bár a testtartása miatt valószínűleg csak a vállát találhattam csak el.
~ Nehéz egy ilyen testre támadni >w< Mégis milyen lány ez…~  

//HP: 1000/986 – 2x(15(törmelék)-50%-a)
Mp: 200/40//

Spoiler:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! C4ed117de8415b03674cc7d985a5b75c_df56c9e1708170a8689ca8fe5e34c6fa26f43157
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! B1894e6faab7eca0dbaab32aad594e2d_11a4e6639c68a0249ff51b8fcf8cb03af0b21664

Számláló: 19


A hozzászólást Kahaya Maria összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 01, 2014 10:08 pm-kor.
Kahaya Maria
Kahaya Maria
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Nerima

Karakterlap
Szint: 1.
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue67/500Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (67/500)

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kuroyukihime Hétf. Dec. 01, 2014 9:41 pm

The member 'Kahaya Maria' has done the following action : Kockadobás

'6-os kocka' : 6
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue10000/16000Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Aaron Blackfire Hétf. Dec. 01, 2014 10:12 pm

A lány ügyesen hátrébb ugrott a támadását követve, ám ahogy lesújtok a földre, az széttörve törmelékeket indít útjára. 2 nagyobbacska darab máris célba talált. Heh. Azonban a csajszi sem hagyta magát még egyszer lecsapni, mert rögtön hátrált.
- Heh… na igen… most játszok életemben ilyet először. És igen… hisz a fegyház is egy börtön, csak egy finomabb változata. – mondom tök határozott hangon.
Engem is meglepett, honnan ez a határozottság, hisz én csak akkor vagyok ilyen határozott, és beszédes, mikor vagy Sousukével voltam, vagy…. nos… ennyi… mással nagyon nem is beszéltem. Lehet, azért van ez, mert ez csak egy virtuális valóság? Fogalmam sincs, de jelen pillanatban ez a legkisebb bajom. A csajszi karaktere ugyanis támadásba lendült. Manőverezve közeledik felém. Gondoltam megpróbálok védekezni, így minden erőmmel védekezni próbálok. Azonban a csapást blokkolni próbáló csapásom csak a levegőt suhintotta meg, mert a lány ahelyett, hogy támadt volna hátrált, hogy aztán ismét lecsapjon. Szinte túl lassú voltam… szinte. Kezeim megfeszülnek, és két kezem a fejem felett összecsapva elkapták a pengét… Bár az energia penge égette a kezemet, csak összeszorítom a fogam, és tűrök. Hirtelen hátrafelé húzom a súlypontomat, majd a pengét magammal húzva megpróbálom magamra húzni a lányt. Pontosabban majdnem, mert amint dőlni kezdene, lábammal a hasánál megtámasztva tovább fordulok, és elengedve a kaszát elrúgom, egyenes a mögöttem lévő fal irányába. A testem kialakítása pont jó ívet ad arra, hogy ezután képes legyek guggolásba érkezni. Egy két lépést kísérve megfordulok, és a lányt keresem szememmel, mert nem igen láttam merre felé repült, csak annyi biztos, a fal felé löktem. Persze ha a földön fekszik, udvarias férfiként megvárom, míg felkel.

// bár elkaptam a pengét, a lézerpenge ugyanúgy sebzett rám 20 pontot, én megpróbállak nekirúgni a falnak, ami elvileg Becsapódó sebzésnek számít, és mivel csak az indításnál taszítottalak meg, így szerintem maga a „rúgás” nem sebzett, de rád bízom //

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! B038d7b56df7927cd6e4e7cd0383ec67_eade9c969eaec5c0c575c8ddc3eaf6d441adb300
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! F8eb38b1bf63c8aab49a9e44db20a1e6_bc18081afe2ed4954831f6adb5061a79d5e375d1
Aaron Blackfire
Aaron Blackfire
Black
Black

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue79/500Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (79/500)

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kuroyukihime Hétf. Dec. 01, 2014 10:20 pm

The member 'Aaron Blackfire' has done the following action : Kockadobás

'6-os kocka' : 1
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue10000/16000Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kahaya Maria Kedd Dec. 02, 2014 1:35 pm

- Hm, értem. Szóval tényleg kezdő vagy. Akkor had köszöntselek ismét. – ez a lány tényleg kezdő, ám ennek ellenére nagyon jól harcol, és jól ki tudja használni azt is, hogy rongálhatja a talajt. Vigyáznom kell vele! Ezt súgta az előérzetem.
- Üdvözöllek a Felgyorsult Világban! Azure Reaper vagyok! De kikérem magamnak a börtönőr megnevezést! Ez itt legkevésbé sem egy börtön. – pontosan az, aki ezt a világot annak titulál, nem érdemli meg, hogy a részese lehessen.
Támadásom nem jár sikerrel. Milyen kár és milyen bosszantó hogy még a pengémet is sikerült megfognia. Egy rúgás érkezett a gyomrom felé, ám hátrálni nem tudtam a le fogott fegyverem miatt. Egy fordulás majd hirtelen a fegyverem ismét mozdítani tudtam ám vele együtt én is hátra repültem, majd a földet háttal érintve álltam meg.
- Gih… – kezemmel megtámasztottam a talajt hogy felálljak ám ekkor egy kattanást hallottam a tenyerem irányából. Ez semmi jóra nem engedett következtetni. Alattam hirtelen megnyílt a padló és a mélybe zuhantam.
- ÁÁHH! – a magasság okozta becsapódás végig futott a testemen, ahogy az életcsíkom tovább fogyott ám ennek hála a képesség meghajtóm növekedett. Habár nem sok esélyem lesz használni, ha közben meghalok.
- Tch… ezért utálom az új pályákat. – semmit sem tudok róluk. Nem tudom, mire számítsak és a csapdák meglétére sem tudok felkészülni, ahogy az imént sem. Ellenfelem nem követett… még. De ezt nem akartam megvárni. Felálltam a földről megmarkoltam a fegyverem és máris az oldalt álló lépcső felé indultam. Felérve az ajtó nem volt zárva. A fegyveremmel megtoltam, hogy a résen kikukkantsak. Tiszta a terep. Kirontottam az ajtón, végig suhantam a folyosón ám még mielőtt visszaértem volna a ˝harctérre˝ megálltam és a falhoz lapultam.
~ Merre lehet? ~ kukkantottam ki a fal mögül keresve a másikat.


//HP: 1000/904 – (40(rúgás)+ 50%-a)+22(csapda/becsapódás) )
Mp: 200/60//

Spoiler:


Számláló: 18


A hozzászólást Kahaya Maria összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 02, 2014 1:35 pm-kor.
Kahaya Maria
Kahaya Maria
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Nerima

Karakterlap
Szint: 1.
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue67/500Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (67/500)

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kuroyukihime Kedd Dec. 02, 2014 1:35 pm

The member 'Kahaya Maria' has done the following action : Kockadobás

'6-os kocka' : 4
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue10000/16000Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Aaron Blackfire Kedd Dec. 02, 2014 2:06 pm

Támadásom sikerrel járt, és ügyesen neki is tudtam rúgni a falnak. Elmosolyodok magamban. Bár csak nemrég óta kezdtem bele a játékba, máris kezdem kihasználni a karakterem tulajdonságait. Ki gondolta volna, hogy egy ilyen támadást is lehet végbevinni egy görnyedt avatarral. Az igaz, hogy ha a valóságban lennénk, most pocsékul fájna a hátam, de itt ez csak egy kyber test, és bár érzünk fájdalmat, ez mégsem a valóság. Azonban. Úgy tűnik azonban, hogy a lány elszökött valahova. Ott, ahol lennie kellett, csak egy csapóajtó tátong. Hm… Ezek szerint csapdába lépett, vagy csak menekülni próbál. A legegyszerűbb lenne, ha utána ugranék, és követném. De kitudja mibe futnék bele. Hm.. nem. Viszont. Az egyik fal felé fordulok, és korhadtabb, romosabb felületet keresek. Eltelik egy kis időbe, és találok.
- Ha nem lehet a szokványos úton…. akkor megy a nehezebben! – kiáltom felindulva.
Minden testsúlyomat beleadva nekiszaladok a falnak, hogy vállammal áttörjem a falat. Nem nagyon valószínű, hogy itt lenne, de kitudja. Fő az, hogy megpróbáljam nem igaz? Persze ezzel csak azt fogom elérni, hogy minden csupa por lesz, és egy ideig talán nem is fogunk látni… de a fegyverzete egy lézer fegyver. Így annak a fénye, bőven elégnek kell lennie. Lehet ez egy alantas húzás, de hát, na. Mégis csak fegyházban voltam, ahol a túlélésért néha harcolni kell. Ha felfedezem a fényt gyors tempóba megindulok felé, és öklömmel gyomorszájon próbálom szúrni a pengével, hogy aztán hátrébb szökkenve, a földön megtámaszkodva lábammal egy sarlót leírva megpróbáljam kikaszálni a lábát. A por ez esetben tényleg hasznomra lehet

// területrombolás át a falon, korona esetén veled egy helyiségbe, a törmelékdarabokat a Törmelék kocka mutatja, a törmelékektől sérülök 15 HP-t (faláttörés), ha korona a kocka, akkor megpróbállak hasonszúrni, majd kirúgni a lábaidat //

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! 39fcb6ab74a3bb9402368cceec6e0387_52685274097690adfd2a2c26359cc6719278f0f9
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! 2fa8ef52eaeaa605d5461d3038d896ca_91c01036a0536c50dbf49ea0b2c11293c63bbe50 (támadások sikeressége nélkül)


A hozzászólást Aaron Blackfire összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 02, 2014 2:08 pm-kor.
Aaron Blackfire
Aaron Blackfire
Black
Black

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue79/500Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (79/500)

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kuroyukihime Kedd Dec. 02, 2014 2:06 pm

The member 'Aaron Blackfire' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os kocka' : 1

--------------------------------

#2 'Törmelék' : 2

--------------------------------

#3 'Halál-Élet' :
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! 819686.t
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue10000/16000Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kahaya Maria Szomb. Dec. 13, 2014 2:11 pm

Kissé még sajogott a hátam az esés miatt. Úgy gondoltam kezdem megérteni mit érezhetnek az öreg emberek. Ám remélhetőleg ez nem tart sokáig >.< Még nem akarok megöregedni, még fiatal vagyok.
Alig, hogy kidugtam a fejemet a fal mögül egy robajt követően arra lettem figyelmes, hogy ellenfelem fekete teste átüti a falat és mögöttem jelenik meg.
- Szóval ezt értette nem szokványos alatt? – teljesen megőrült, de ezt díjazom benne. Nem sok lány vetemedne ilyenre rajtam kívül. Persze én most pechemre nem tudom rongálni a pályát, így ez most nem opció, de egyébként nem félem a fájdalmat.
Hirtelen ér a falon áthatolás után a fájdalom. Azt sem tudom honnét tudta, hogy itt vagyok?
- ÁÁHHH! – adok hangot a penge belém csapódásának.
~ Francba! Ez rohad túl fájt!~ káromkodom egyet magamban, ahogy megpróbálok az szabaddá tett bal kezemmel rámarkolni az ellenfelem fegyverére. Érdekes egyébként hogy a gondolataimban még engedi a játék a káromkodást, de ha hangosan akarom kimondani már nem megy.
Az ötletem egyszerű, elkapom, magamhoz rántom és megvágom. Ám ez nem jön össze, hirtelen ugyan is már azon kapom magam, hogy ismét a földre kerültem.
- Gáhh… – nyekkentem egyet, ahogy földet értem. Hamar arrébb gurulok ez után, nehogy egy újabb támadás érjen, majd álló helyzetbe ugrok. - Tch… – az életpontjaim újra megzuhantak. Ennek már fele sem tréfa.
Kaszámat két kézre fogtam és cikcakkban megközelítve az ellenfelet lecsaptam vele átlósan. Amint a fegyver végig járta az általam eltervezett útvonala megpördülök, a tengelyem körül amilyen gyorsan csak tudok miközben a kasza derék magasságban körfűrészként funkcionálva csap le ismét. A forgás után hátra siklok, hogy ismét a nyílt térre kerüljek. Ám amint elindultam újra aktiválok valamit. Csapda? Nem egy rejtekajtó. A rejtett folyosóra betérve az ajtó rögtön bezárul mögöttem. A pengém derengő fényében halkan osonok végig a folyosón, mikor elérek, a végére az ajtó kinyílik. Mikor meglátom mögötte az ellenfelem hátát habozás nélkül rontok ki rajta és lendítem a kaszát a lábai irányába.

//HP: 1000/852 – (40-25%)+(15+50%) )
Mp: 200/100//

Spoiler:


Számláló: 17
Kahaya Maria
Kahaya Maria
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Nerima

Karakterlap
Szint: 1.
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue67/500Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (67/500)

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kuroyukihime Szomb. Dec. 13, 2014 2:11 pm

The member 'Kahaya Maria' has done the following action : Kockadobás

'6-os kocka' : 6
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue10000/16000Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Aaron Blackfire Szomb. Dec. 13, 2014 6:59 pm

Imádlak Fortuna…. de tényleg. Ahogy törik át a fal, szép kis törmelékkupacot küldtem szét, de a por sajna elmaradt, vagy legalábbis nem annyi, amennyit reméltem. Persze nem itt kezdődik a szerencse, hanem ott, hogy az enemy is pont itt tartózkodik. Magamban elmosolyodok. Így hát, mint elterveztem meg is rohamoztam, A vágásaim könyörtelenül eltalálták, és a lábát is sikerült kirúgnom. Bár közben elkapta a pengémet, így egy kicsit nyakatekerten sikerült csak. Ám ő sem volt sokáig nyugton, ahelyett, hogy végre feladná, ismét nekem rontott. Egy függőleges csapás irányul felém, amit a pengéimmel sikerült is blokkolnom, ám pár pillanattal később a lézerszerűség lecsúszott a pengékről, és én előrefelé dőltem….
~ Francba! Ez fájni fog.. –szorítom össze a fogam.
A lány pördült egyet, és szinte kettéhasított. Pár lépést hátrébb ugrok, és jobb kezemet védekezően feltartom, míg balomat a sérülésre teszem. És menekülni akar…
- Cöh…
Nekiindulok, hogy elkapjam, ám ekkor ajtó nyílódás. Egy rejtekajtó jelenik meg a lány mögött, én meg nem voltam túl gyors, így szinte nekivágódtam a falnak. Bármennyire is próbálkoztam nem sikerült kinyitnom. Fújok egyet végül, és körbe nézek. Lassú léptekkel haladok, és közben jobb vállamat körözgetem.
- Az a fal egy kicsit kemény volt… és a penge sem túl kellemes… legalább tudnám hol is vagyok. – nézek körbe ismét – Komolyan mondom, néha olyan érzésem van, a fegyházba akarnak visszarémíteni…
Egyszer csak azt veszem észre, hogy fájdalom mar a lábaimba. Felszisszenek, ahogy földre kerülök. Gyorsan a hátamra fordulok, és azt veszem észre, hogy a lány van fölöttem. Nem mozdulok, csak karjaimat X alakban teszem magam elé védekezően.
- Azt hiszem elkaptál. – mondom úgy, hogy ne hallatszódjon ki a lihegésem – Deee….. Nem akarok így veszni…
Egy gyors mozdulattal, minden erőmmel lesújtok mind a két kezemmel a mellettem lévő földterületre (jobbra-balra ütve), és ha sikerül átütnöm, megpróbálok egy gyors mozdulattal visszahúzva minél több törmeléket az ellenfél felé szórni. Ez után odébb gurulva hasra érek, hogy megpróbáljak felállva eltávolodni, ám egy lépés után felszisszenek, ahogy a sérül, lábamra állok. Fájdalmasat reccsen. Még ha fémből is akkor is rossz hallgatni. Basszus remélem nincs benne a valódi testem ebben a páncélzatban… A falnak dőlve, lihegve, nézek a lány felé.
- Mond nincs kedved feladni? – mondom heccelkedve – Te sem fáradsz tovább, én is egyben maradok. No?

// 2 támadás ért tőled (+40MP), attól sebződök 20 pontnyit, törmeléket próbálok rád szórni (mivel 2 kézzel próbálom 2 kockával dobok, de rád bízom, ha úgy véled 1 kocka is lehet), a rongálás miatt

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! 8baaf8eb6af486fb38ffaecd93c4a6f3_2d3385932554954d25fd3c01d29dee301beabae4
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! 5fda11ef960caebb193cef59062d58eb_0dd56c8e2cfcc98d93e58a87e50597c02793bcca
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! 3417ad84fe88102dde22c141e6418390_dca84056832c9f4b512c7f6cb07f332b16b783b1
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! 3301a0bbe711e96dbc1a02cb8106c354_4424cc37d8b386effe2b35ac39008604f5da1e75


[spoiler]Erő: 4
Védekezés: 1
Sebesség: 8
Spec. képesség: 0

Ellenálló: törmelék-(25%), méreg-(50%), becsapódó-(50%) és zúzótámadások(25%) ellen
Gyengeségek: villám(50%) és sav(25%) támadások[/spoieler]
Aaron Blackfire
Aaron Blackfire
Black
Black

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue79/500Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (79/500)

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Kuroyukihime Szomb. Dec. 13, 2014 6:59 pm

The member 'Aaron Blackfire' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os kocka' : 6

--------------------------------

#2 'Törmelék' : 3, 1
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Left_bar_bleue10000/16000Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight! Empty Re: Azure Reaper vs Grafit Hunter: First Link! Fight!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.