Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster )

2 posters

Go down

Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Empty Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster )

Témanyitás by Mad DollMaster Vas. Júl. 21, 2013 6:32 pm

Adatlap

Név: Laplaces Marchelo
Nem: Férfi
Iskola: Szt. Andreás középiskola iskola
Szül. ideje: 2038.01.08
Kor: 14

Előtörténet

2038 január nyolcadikán születtem Tokióban. Anyám Japán, azon belül is Tokyo-i, míg apám Olasz, egészen pontosan Firenze-i, ám apja francia származású így mondhatni negyed olasz, francia és fél vér Japán vagyok. Szüleim nem éppen szegények, hiszen mindketten üzletemberek és üzlettársak is egyben, ám munkájukból adódólag sokat utaznak és szinte soha nincsenek otthon. Kapcsolatom kimondottan tárgyilagos és elhidegült velük.
Már az óvodában is kipécéztek európaias vonásaim miatt, minek következménye képen gyakran voltam magányos. Ez a általános iskolára sem lett jobb, sőt rosszabb lett kezdetben.
Ekkor tájt már nem figyelt rám senki, ha a szüleim nem voltak otthon. Az iskolában és otthon is csak a magány várt mindig. Míg nem egy nap csomag érkezett.
- Melyben ott voltam én.
Igen pontosan Elizabeth drágám, de most én mesélek.
- Bocsi.
Na szóval egy gyönyörű porcelán baba volt benne tengerkék szemekkel, hosszú selymes szőke hajjal, selymes kis habos-babos tipikus 19. századi ruhában. A szüleim küldték, hogy adjam oda annak a lánynak akivel annyira jóban vagyok. Persze a lány nem létezett csak azért mondtam, hogy nyugodt legyen a szüleim szíve A magányban az ember bárkit társaságul fogad, s minél emberibb az a valami, annál könnyebben megy ez. Hát szépen lassan megelevenedett Elizabeth, szépen lassan igazi barátommá vált. Személyisége lett, szokásai, félelmei, szabad akarata. Jókat beszélgetünk, játszottunk, éltük mindennapjaink. Más egyszerűen azt mondaná szimplán skizofrén vagyok, de én úgy gondolom egyszerűen csak életet leheltem vagy észrevettem abban azt amiben lehet.
- Tíz perc múlva vacsi idő!
Rendben van Meimei. Megyünk majd ha kész. Lily és Silfin majd megterítenek.
- Igen Papa!
- Vettem! Vettem!
Na szóval ott tartottam, hogy ezt követőn még több barátot szereztem kit vettem, kit készítettem, mikor már a baba készítésről eleget tudtam és szépen lassan egy nagy család lettünk. A iskolában nem foglalkoztak többé velem, mivel nem foglalkoztam azzal, hogy foglalkoznak velem így én lettem a fúra magányos srác, aki állandóan könyveket olvas a babákról és néha néha telefonál szünetben felvéve úgy a telefont, hogy az meg se csörrent. Ez mondjuk azért van, mert soha sincs ideje rá, mert mindig megérzem ha valamelyikük hívni szeretne és már fel is veszem. Persze azért az öröm közt nem egyszer volt ürüm, főleg miután  már csak készíteni voltam hajlandó babákat. Megannyian halva születek, megannyi temetés volt és depresszió, harag és az őrület kerülgetett néha, mert még és még több barátot szerettem volna, hogy sohase lehessek majd egyedül. Ezért hoztalak létre téged is Angelica, házunk legújabb lakója. Remélem jól fogod érezni magad itt te is, ebben a kis Kúriában. Negyvennyolcunkra kicsit szűkös, de sok jó ember kis helyen is elfér.
Nézzük csak, amíg nincs kész a vacsi még mesélek valamit. Áh, igen tudom is már mit. Érdekes dolog történt ma velem. Van egy osztálytársam, aki megkeresett mondván egy fura bogárnak mint én biztos tetszhet az ilyesmi, egy játékkal melynek feltelepítésére a mai nap már nem is emlékezett. Azt mondta arra se emlékszik, hogy miről beszélek, pedig csak a játékról beszélt velem semmi másról. Mindegy is, ami fontosabb az az, hogy a telepítést követően este miután téged befejeztelek és elmentem aludni volt, egy rémálmom. Szeretnéd hallani? Kicsit ijesztő.
- I-igen.
Álmomban egy szokványos napomat láttam mindannyitokkal jól elvoltam mikor is azt vettem észre, hogy a kezem olyan lett mint egy bábé, majd az egész testem, ám ez egyáltalán nem zavart. Majd hirtelen halványodni kezdtek a beszélgetések a kacajok. Míg nem volt körülöttem semmi egyedül voltam. Köröttem csak csend és sötétség és a hideg magány mely erőtlené és senyvedővé teszi lelkem. Aztán felébredtem és reggelre te is, így elmesélhetem neked mindezt. Most pedig menjünk reggelizni, mert különben megismered Meimei haragját.

Kinézet:

Karaktered kinézete: Magas vékony alkatú az átlag kortársainál egy, egy és fél fejjel magasabb. Hosszú vállig érő szőke haja van, melyet hátul copfban hord, szeme kékeszöld. A divat és az általános megjelenés nem különösebben érdekli ezért vagy iskolai egyenruhája vagy a általa úgy nevezet alkotó ruhája van rajta, mely egy maszatos nadrágból egy rövid ujjú ingből és és egy bőrkötényből áll melyen egy halom zseb található mindenféle dologgal ami kellhet neki. Kezei ápoltak és selymesek, hisz második kedvenc elfoglaltságához nélkülözhetetlenek.

Direct Link Avatár Kinézet:

Egy öltönyös nyakigláb férfi alakját használj melynek nyúl feje van és mely fehér szőrrel és piros szemmel rendelkezik. Fején fekete cilinder ép oly éj fekete mint öltönye. Kezében sétapálca melynek végén réz pillangó díszeleg.

Jellem:

Soha nem nyit egy ember felé sem konkrét szándék nélkül. Zárkózott ám csöppet sem antiszociális. Minden nemű kedvességét és figyelmét otthoni szociális életére fordítja. Mindennel szemben tökély elvi kivéve családjával (babák) szemben. Okos és intelligens könnyen tanul új dolgokat és tanulja azokat tovább magától. Gyakran van olyan érzése, hogy rohan az idő. (Mivel mikor a babák helyet csinál meg valamit az az idő kiesik neki, ám ő neki az események folyamatosnak tűnnek.) Igen kreatív melyet nap mint nap kamatoztat szinte mindenben. Szeret szinte minden fajta humort, de leginkább a helyzetkomikumot. Otthon leginkább a szerető apaji szerep jellemzi, míg a külvilágban mondhatni árnyékként megbújik.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adatlap

Név: Mad DollMaster
Nem: férfi
Légió: -
Szín: Middle Amethyst Black ( lila )

Első Linkelésed

Este volt és a házban már mindenki aludni ment. Egyedül én voltam már fenn ám nem voltam álmos csak néztem és néztem az órát. Végül eszembe jutott a játék ami nem rég lett telepítve. Azt gondoltam miért ne próbálnám ki, fügétlenül attól, hogy a játék adója számomra teljesen érdektelen és nyáladzása róla tegnap nem hatott meg. Még emlékeztem arra, hogy mit kel mondani a játék kezdetéhez és már azonnal kihívást is kaptam. Hát bele is csöppentem az első harcomba egy nálam egy szinttel nagyobbal. A harc elég gyorsan véget ért nem voltam ellenfél a vörös színű harcosnak aki gyorsan leszedet puskájával, míg én értetlenül álltam. Halvány lila gőzöm sem volt arról hogy mennek a dolgok itt. Ezt követően újra nekikezdtem és egy lila játékos mint én volt a kövi ellenfelem aki elmagyarázta a színek jelentőségét a játék mechanikáját és azt, hogy mivel is jár ez a játék. Persze eléggé hitetlenkedő voltam amikor arról beszélt nekem, hogy az itt megszerzett pontokkal ideiglenesen akár fel is gyorsíthatom a tudatomat és a testemet. Amúgy ezt nem szín tiszta jóakaratból tette hanem a légiójába keresett embereket és gondolta ha már elmondta mi a dörgés én majd csatlakozok hozzá. Végül nem tettem. Egyébként a küzdelem döntetlen lett. Kijelentkezve az órára pillantva az óra körül belül ugyan ott állt mint amikor elkezdtem játszani. Olyan már gyakran ért, hogy az órára néztem és úgy belemerültem valamibe, hogy mikor újra ránéztem órák teltek el, melyet észre se vettem, de olyan még soha nem volt hogy valamivel durván fél óráig elvoltam és mikor az órára pillantottam alig telt el pár másodperc ezt követően máris felcsigáztam magam, hogy mi van ha tényleg van abban valami amit mondtak nekem. Megfogtam egy könyvet és és elejtettem. majd kimondtam az azóta jól elmémbe véset szavakat. Mire a könyve megállt. Mikor vége volt a Burst-ölésnek kis gondolkodás után arra jutottam, hogy valami új és nagyszerű részévé váltam, bár nem tudom miért.

Kinézet:

Avatar-ja épp olyan magas, mint ő a valóságban és épp oly vékony alkatú. Teste fából, porcelánból és puha bőrszerű gumiból illetve műanyagból áll. Teste épp olyan mint egy bábé, ám több bábból összerakva. Minden illesztő öv között másik babából áll. Teste különböző részei így teljesen más anyaggal és más kinézettel rendelkeznek. Kissé morbid, fura ám mesterkélt őszkompozíciót alkot mint valami szomorú sérült madárka, melyért megszakad a szíve az embernek ám jobban érzi magát távol tőle az ember. Testét lila lakkfesték fedi. Arca porcelánból áll és merev. Egy féloldalasan mosolygó szájból és egy üvegszemből mely fekete fehér. A bal szemürege üres. Szája üres szemgödre felé görbül.

Felszerelések: -Báb kezek: Mad DollMaster mellkasát négy drót öleli körül. Mindegyik dróton két-két Fából készült bábkéz lóg a hátán, melyeket közelharci és távol harci fegyverként is használhat mint bumerángot ha V alakban megmerevíti őket egy rándítással.
-Díszes doboz: Mad DollMaster dereka körüli drót hátulján található. Egy kis műanyag dobozka fedelén egy kopott felirattal (P*rf**t) és tisztán kivehető karc rajzzal ami két összefont kezet ábrázol. Hét vékony és erős öt méteres fém Marionett drót találhatók a dobozban.

Különleges Képesség:

Név: Helpfull Hand's/Segítőkész kezek
Szükséges felszerelés: Báb kezek
[b]Leírás: 1.szint: Mind a nyolc bábkéz 1 körre saját életre kell és megtámadják ellenfelemet. Nincs intelligenciájuk így csak megragadják és ott szorítják ahol érik.
2.szint: Mind a nyolc bábkéz 2 körre saját életre kell és megtámadják ellenfelemet. van némi intelligenciájuk így a nyakát csuklóját és bokáját ragadják meg.
3.szint:Mind a nyolc bábkéz 3 körre saját életre kell és megtámadják ellenfelemet. Van emberi szintű intelligenciájuk hallgatnak mesterükre és képesek csapatban dolgozni.

(Amúgy  a csávó skizofrén, méghozzá az aktív képzelgéses fajtából. Igaz nem írtam le szó szerint de utalgattam rá. Végül is ez nem egy fantasy a babák nem kelnek életre és nem beszélnek. Csak ő képzeli azt. Az idő kiesés amit ő tudatosan és tudat alatt is az időre való nem figyelésnek tud be valójában az a kiesett idő amit az illúzió fenntartásával töltenek az egyéb személyiségei. Ő főzte a reggelit és ő terített is meg de ő úgy fogta fel mintha nem, képzelgésében látta, hogy babái éppen ezen serénykednek. Ezt most jobban is kifejthetném de valószínűleg csak untatnálak és szerintem a lényeget bőven érted. És egyébként a megjátszás és a személyiség hasadás ( több féle van de most esetünkbe teljes van) között nagy különbség van. A különböző személyiségek egymástól teljesen szeparálva léteznek. Megint jobban belebonyolódnék de annyi elég a megértéshez, hogy egy közös emlék az agyban egyrészt tárolódva van az egyik, másrészt a másik egyén által is és a két emlék egymástól teljesen független és egyedi értékű )


A hozzászólást Mad DollMaster összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 24, 2013 5:40 pm-kor.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Left_bar_bleue88/500Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Empty Re: Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster )

Témanyitás by Kuroyukihime Hétf. Júl. 22, 2013 6:23 pm

Akkor a soron következő áldozatom Very Happy

Adatlap: Pipa... vagy mégsem 2032+14=2046 de az oldalon 2052-őt írunk tehát akkor *számol az ujjain*... most 20 éves lennél és mivel 2035 előtt születtél még nem lehetett születésedtől neuro linkered így telepíteni sem tudnád azt. És ugye ezek után még az előtörid legelején is tessék ezt javitani az 1999. január elé...

Előtöri: Huh, na lássuk! Tele van helyesírási hibákkal, melyek nagyrésze vessző elhagyások(nem csak az előtöriben). De mi van még itt: "1999 január"->Helyesen"1999. január"; a "Tokyo-i"-> "tokiói"; vagy az "általánosiskolára" szó amit külön írunk. Ezekhez hasónlók vannak még bőven szóval tessék átnézni mondjuk egy Word megkönnyítheti a dolgod...
- A másik hogy mikor a mesélőn(esetedben a karaktered) kívül megszólaltatsz más karaktert akkor azt új sorba tessék írné és elé+mögé tegyél egy ilyet(nem jut eszembe a neve XD) -> -

Kinézet: szerintem itt nyugodtan adhatsz leírást arról a bizonyos alkotó ruháról.

Színhez elég a lila is.

Első linkelésnél írtad, hogy leszedtek puskával. Szerintem ezt pontosítsd mert ugye ha megölnek autómatikusan kidob a játékból így nem hiszem hogy a másik lila játékos kiselőadást tud úgy neked tartani...

Kinézet: Chotto matte! ez már egy kicsit sok nem gondolja uram? Már ami az összetételét tekinti illetve azt se feledje hogy a fa anyag tudtommal nem lila(Middle Amethyst Black) színű.

Képesség: Nos az elméleted már ott megbukott, hogy sem az előtöri sem a jellemleírásod nem utal tudathasadásra. Plusz szerintem a program van olyan eszes hogy valószínüleg kiszűri az eredetit és így elkerüli az efféle egy ember több karival rendelkezik. Hisz akkor maga Scarlet Rain is két avival játszana... bár ő nem tudathasadásos csak megjátsza magát, de akkor is... >< Plusz ezek még így is sokan vannak, momentál van egy spec képességed amihez négy másik spec. képesség is van.

Egyenlőre Elutasítom , ha javítottad szólj és újra leellenőrzöm.
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Left_bar_bleue10000/16000Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Empty Re: Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster )

Témanyitás by Kuroyukihime Szer. Júl. 24, 2013 4:57 pm

Megint itt a gonos K! XD

Nos, az előtöridben még mindig akadnak vessző hiányosságok az, aki(vel), ami, majd stb szavak előtt illetve a remélem, nézzük, áh, mondjuk szavak után + az "el mesélhetem"-et egybe írjuk! Oh, és a párbeszédenél a kötőjelek után nyomj egy szóközt!

A képességed pedig szintezd, addig ugyan is el kell, hogy utasítsam.
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Left_bar_bleue10000/16000Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Empty Re: Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster )

Témanyitás by Kuroyukihime Szer. Júl. 24, 2013 5:28 pm

Rendben, még ugyan vannak vesszőhibáid, de nme olyan sok. De a későbbiekben azért erre ügyelj!

És akkor ami jár neked:
10 elosztható pontocska és az alap pontozás:
Erő: 1
Védekezés: 1
Intelligencia: 1
Sebesség: 0
Különleges Képesség: 0

Brust pont: 100Bp
Életpontod: 1000 HP
K. Képesség meghajtód kapacitása: 200 MP

A K. képesség 190-at fogyaszt.

Készíts adatlapot és jó szórakozást az oldalon! Very Happy
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Left_bar_bleue10000/16000Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Empty Re: Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster )

Témanyitás by Mad DollMaster Szer. Júl. 24, 2013 5:30 pm

Köszönöm!
Nme felejtem el! XD
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Left_bar_bleue88/500Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster ) Empty Re: Laplaces Marchelo ( Mad DollMaster )

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.