Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Night Owl VS Mad DollMaster

2 posters

Go down

Night Owl VS Mad DollMaster Empty Night Owl VS Mad DollMaster

Témanyitás by Mad DollMaster Pént. Aug. 09, 2013 6:01 pm

Egy újabb fárasztó nap vége. Az iskola nem fárasztót ki semennyire, de ami otthon várt rám az már igen. Rengeteg dolgot kellet magammal cipelnem, ugyanis a ház egy kedves kis lakójának születés napja van ma. Név szerint a kis állandóan mosolygós barna szemű Amy-nek. Fülig ért a a szívet melengető mosolykája az ajándékok, a süti, az ének és tánc és minden egyébtől mellyel mindannyian elleptük őt. Nagyon jól éreztem magam, mint mindenki más és le is fáradtam, mint mindenki más, de valahogy még nem jött álom a szememre. Minden csendes és magányt keltően alvó volt. Gondoltam megyek a második "babaházamba"
-Burst Link! Ejtettem ki halkan nehogy felkeltsek bárkit. Nem is kellet pár pillanatnál tovább várnom és már érkezett is a kihívás melyet el is fogadtam.
Ellenfelem a a Night Owl nevet viselte vagy is egy nagy fekete bagolyra számítottam, és nem is csalódtam, mikor egy számomra ismeretlen pályán találtam magam vele szemben. Nem lehetett több köztünk mint tíz méter, de talán még annyi se. Álltam a sikamlós hajótesten a tajtékzó tenger köröttem, melyből sziklák meredtek és mindezt körül ölelte a sötétség, mely a viharral együtt baljós hangulatot kölcsönzött.
Szerencsém volt eme környezetben, hogy ellenfelemet megláttam, ha nem lettek volna sárgák szemei talán észre se veszem addig amíg kényelmetlenül közel nem ér.
Nem köszönök. Nem is szólok egy szót se. Hisz ha beszédes és még fontosabb észrevett akkor szól majd ő. Halovány remény de él bennem, hogy még nem vett észre. Hátranyúlok a két legfelső bábkézért. Megragadom csuklójuknál őket előveszem és egy rántással megmerevítem őket V alakba.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Night Owl VS Mad DollMaster Left_bar_bleue88/500Night Owl VS Mad DollMaster Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Night Owl VS Mad DollMaster Empty Re: Night Owl VS Mad DollMaster

Témanyitás by Night Owl Pént. Aug. 09, 2013 10:09 pm

Minden ember éreztem már azt, hogy túl nagy a csend szinte elviselhetetlen. Az agyam szinte visított az unalomtól és valami kis izgalomért áhítozott. A leckét már megcsináltam a fürdésen túl voltam és nem volt semmi különös a tévében. Ritka alkalom ám nem szokatlan, hogy a számtalan csatornából egy se normális. Olvasni nem volt kedvem, mert a könyves szekrény túl messze volt. Az unalom megakadályozta, hogy megtegyem azt a két métert. Bár ha kezem ügyében is lettek volna, akkor sem rendelkeztem a hangulatomhoz illő könyvel. Így nem maradt más megoldás, mint a fájdalom és kegyetlenség világába való költözés. Igaz ez nem volt teljesen helyes megfogalmazás ám egyáltalán nem izgatott. Kimondtam a megfelelő parancsszavakat, amitől az egész szobám kék fényben tündökölt. Megfordulva alaposan megnéztem unatkozó ábrázatomat, amitől még jobban akartam harcolni. Szokásomhoz híven vaktában választottam ki leendő ellenfelemet. A környezet pár pillanat múlva egyáltalán nem hasonlított a szobámra inkább egy hajóra. Az első, amit észrevettem a sötét volt és az, hogy majdnem orra buktam. Mintha valaki kiöntötte volna a fölmosó vizet és nem takarította volna fel. Oda kellett figyelnem, ha nem akartam árkot ásnom az csőrömmel. A környék vizslatása helyett legújabb ellenfelemet kerestem, hogy minél előbb kezdődhessen a haddelhadd. Kis keresgélés után meg is találtam a különleges lényt. Mintha egy bábkészítő többet ivott volna a kelleténél utána még meg is dolgozta volna egy láncfűrésszel. Nem szerettem volna ezzel az izével egy sötét sikátorban találkozni. Ha így történt volna biztosan hullazsákban vittek volna el. Amint kinézelődtem magamat magasba emeltem jobb ökölbe szorított csuklómat majd elüvöltöttem magamat.
Igyekeztem fölkelteni a figyelmét ám nem mozdultam. Arra várok, hogy nekem támadjon így esélyem nyíljon megragadni és elhajítani lehetőleg le a hajóról. Ha esetleg fegyverrel támadna, rám megpróbálnék oldalra kitérni ám nagy az esély a borulásra. Ha netán elesnek, automatikusan megpróbálnám elejttetni az ellenfelemet. Ha földre kerülne, igyekeznék ököllel vagy lábbal a fejére sújtani. Ha nem akar, hozzám jönni fölszívom magam méreggel és üvöltve felé fogok rohanni. Igaz így nagy esélye lesz az orra bukásra.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Night Owl VS Mad DollMaster Left_bar_bleue100/500Night Owl VS Mad DollMaster Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Night Owl VS Mad DollMaster Empty Re: Night Owl VS Mad DollMaster

Témanyitás by Mad DollMaster Szomb. Aug. 10, 2013 1:27 pm

Nagyon úgy tűnik, hogy ellenfelem észrevett, ám nem szándékozik nekem támadni, de nem is beszédeskedik. Valószínűleg azt várja, hogy közelebb menjek hozzá. Hát akkor nem fogok neki csalódást okozni. Sikamikázok egy kicsit a jobb lábammal megállapítva menyire sikamlós is ez a hajó test, majd miután felmértem először kissé csoszogva majd mintha korcsolyáznék kezdek el közelíteni ellenfelem felé a fél távot megtettem amikor lefékezek és megállok majd elhajítóm két bumeráng kezemet. A két fegyverrel úgy céloztam hogy elsuhanjon ellenfelem mellet és visszatérő pályáján háton trafálja. Megtévesztő és támadó hadmozdulat egyszerre mit véghez viszek ha sikerrel járok és feltételezem hogy nem megy mellé mert elszámítottam magam illetve ellenfelem nem tér ki előlük. Nem tétovázok sokat a középső két kezet is kezembe veszem csuklójuknál fogva és farkasszemet nézek ellenfelemmel. Ha véletlen nekem rohanna én is elkezdenék felé csúszkálni aztán megpróbálnák helyzettől függően mellette vagy lába között fekve átcsúszni és eközben megcsapni, ha nem rohan akkor csak figyelem ahogy meglepi támadásom ha minden összejön. Vihar valahogy egyre erősebbnek és a pálya egyre sötétebbnek tűnt ám, hogy csak pillanatnyi bemesélés vagy tényleges változás volt-e azt nem tudom.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Night Owl VS Mad DollMaster Left_bar_bleue88/500Night Owl VS Mad DollMaster Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Night Owl VS Mad DollMaster Empty Re: Night Owl VS Mad DollMaster

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.