Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Steel Princess

Go down

Steel Princess Empty Steel Princess

Témanyitás by Steel Princess Csüt. Júl. 25, 2013 7:32 pm

Név: Nashimaru Himara (Hime)

Nem:

Születési idő: 2036. Március. 6.

Kor: 15

[b]Iskola:[/b] Yokohamai Általános Iskola és Gimnázium

Iskolai pozíció:[/b] Gimnázium Alsó tagozat 4. évfolyam 3. osztálya.
Diáktanács elnöke. Tagja a táncművészet, illetve vezetője a harcművészeti klubnak.

Burst point: 100/100

Kinézet:

15 éves létemre, elég felnőttes alakkal áldott meg a sors. Hosszú vörös hajamat összecopfozva hordom, ám pár kósza tincsnek szabad utat engedek. Barnás-vöröses szemeim általában kérdést tükröznek. Bár nem tudom mi miatt van ez így. 165 cm magas vagyok, nem az az igazi kosaras alkat, de nem is alacsony. Karcsú alakom, és tökéletes testfelépítésem a sok edzésnek köszönhetem. Átlagban hangulatfüggő a ruházkodásom. A pink kislányos holmiktól kezdve a gothikus vörös-fekete ruhákig.

Direkt Link Avatar Kinézete:

Az itteni avatárom egy nekomimi lányzó. Macska fülekkel, és farkincákkal, vörös-fekete gothikus fűzőben vagyok látható amely egybe van varrva a szoknyámmal. Fekete szaggatott nercharisnya és fekete 20 soros acélbetétes bakancs van rajtam. Kezemen fekete hálós kesztyű. Nyakamban szegecses nyakörvhöz hasonló nyakpánt, csuklóimon szegecses csuklószorítók.

Jellem:

Mérhetetlenül kedves, és naiv leányzó vagyok. Mindenkinek segítek, akinek csak tudok. Nehéz felidegesíteni engem, ám ha valaki olyan embert bántanak, aki fontos a számomra, akkor ott kő kövön nem marad. A tanulásban, és az edzéseken is ugyanúgy, mint a magánéletben mérhetetlenül precíz és kitartó vagyok.
Ám amikor elkezdtem magamba fordulni mérhetetlenül depressziós és hallgatag lettem. Dolgaimat unottan, szinte robotként végeztem.

Avatár neve: Hagane Hime ( Acél Hercegnő)
Nem:[/b] Nő
[b]Légió:
-
Szín: acél

[b]Különleges Képesség:


Név: Magic Whip and sword ( Varázs ostor és kard)

Szükséges felszerelés: A rajtam lévő szalagok

Leírás: A Hollow szócskával tudom aktiválni a képességemet. Ekkor a testemet körülölelő szalagok ostorrá alakulnak, és ez a bal kezemből indul ki. Jobb kezem helyén viszont kard lesz, mely kétoldalú penge. Ez a képességem 3 körig tart, és 3 körig nem lehet újra aktiválni.

Első szinten: Vagy a kardomat vagy az ostoromat tudom használni, egyszerre a kettőt sajnos nem.

Második szint: Mindkét fegyvert egyszerre használhatom.

Harmadik szintje: Az ostornak megnő a távolsága, a kardomnak pedig a sebzése +5 méterrel, és +10 sebzéssel.

Kiadások:

Utolsó szerkesztés: 2013.07.25.
Steel Princess
Steel Princess
Metal
Metal

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Steel Princess Left_bar_bleue100/500Steel Princess Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.