Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nashimaru Himara (Hime)

2 posters

Go down

Nashimaru Himara (Hime) Empty Nashimaru Himara (Hime)

Témanyitás by Steel Princess Vas. Júl. 21, 2013 8:56 pm

Név: Nashimaru Himara (Hime)

Nem:

Iskola: Yokohamai Általános Iskola és Gimnázium

Születési idő: 2036. Március. 6.

Kor: 15

Előtörténet:

2036 Márciusában világra jöttem egy Japán kisvárosban Yokohama-ban. A szüleim jómódúak voltak, mindketten a gazdasági részlegben dolgoztak vezetőkként, így nem sok idejük volt rám. Három éves voltam, mikor megszületett a kisöcsém. Mivel szüleink szinte soha nem voltak otthon, így nagymamánk vigyázott ránk, aki tény elhalmozott minket mindennel, de Kiyo-t én neveltem fel. Elválaszthatatlanok lettünk, és mindenben segítettük egymást. Ám hiába a kimagasló tanulmányi eredményeim, a megnyert tánc és harcművészeti versenyeim, egyre inkább magamba fordultam. Ezt egyedül Kiyo vette csak észre, és ő meg is próbált mindent megtenni, hogy nekem megkönnyítse az életemet. Ám nagymamánk egyre betegebb lett, és 2050 tavaszán végső búcsút kellett tőle vennünk. Innentől kezdve csakis egymásra számíthattunk. Barátaim nem voltak, hisz minden energiámat, és bánatomat a táncban és a harcban fejtettem ki, de mindent megtettem, hogy öcsém se szenvedjen hiányt semmiben. Iskola és edzések mellett dolgoztam, segítettem a házi feladatában, és elvégeztem a házi munkát. Egymásra voltunk utalva. 2051-ben a tanítási év utolsó napján egyetlen barátnőmtől az osztályból egy programot kaptam. Azt mondta, hogy így tartani tudjuk a kapcsolatot. Elmondta, hogy ez egy játék, és hogy ne lepődjek meg, ha rémálmaim lesznek az éjjel. Azt kérte, másnap majd hívjam fel, de addig ne lépjek fel a netre. Miután megkaptam az újabb színötös bizonyítványt elindultam haza. Mindent úgy tettem, ahogy barátnőm, Zakuro mondta, ám este 8 óra fele szörnyű telefont kaptam. Zakuro a családjával együtt autóbalesetet szenvedett, és azonnal belehalt. Teljesen összetörtem. Nem tudtam, mi lesz velem, hisz az öcsémen kívül ő volt az egyetlen, aki törődött velem. És ott volt az a játék is. Egyedül semmire nem fogom ott vinni. De mit tehetnék. Megvan. Miközben gondolatmenetem folyt, közben éreztem hogy öcsikém odajön, és szorosan magához ölel. "Ne félj, én megvédelek mindentől." Súgja a fülembe. Hagyom, hogy a könnyeim szabadon folyjanak, és amikor már kicsit megnyugodok, elmondok mindent Kiyo-nak a programról. Előveszem a szokásos kábelt, amin keresztül akkor beszélgetünk, ha valaki van a közelünkben, és átküldöm neki is a programot. Idő közben elmagyaráztam neki a dolgokat.
Mikor végeztünk, én elköszöntem tőle, mondván egyedül szeretnék lenni, és elvonultam a szobámba.
Az ablakon túlról a telihold ezüstös-kékes fénnyel vonta be szobám minden   centiméterét. Ez egy kicsit megnehezítette azt, hogy el tudjak aludni. Ám egy másodperc múlva már az utcán találtam magam. Szokásos iskolai egyenruhában sétáltam, már ez is furcsa volt, hisz másnap már nyári szünet. Ám ahogy elértem a sulihoz, mindenki ott volt az iskola előtt, aki valaha fontos volt a számomra. A következő pillanatban viszont egyesével halványulni kezdtek, majd szép lassan eltűntek a semmibe. Mi ez, hova lett mindenki? Nem értettem semmit. Sikoltani akartam, és kiabálni de egy hang nem jött ki a torkomon. El szerettem volna szaladni, de nem mozdult meg a lábam. Nem értettem semmit, és hiába próbáltam visszatartani, a könnyeim ömlöttek, mint a záporeső. Hirtelen beborult az ég, és hatalmas vihar keveredett, és magával ragadott mindent rajtam kívül. Feketeség maga a megtestesült semmi vett körül engem. Féltem, reszkettem, és sírtam, de senki nem segített. Hogy is segíthetett volna. Hisz ez csak egy álom volt. Erre akkor döbbentem rá, mikor másnap délben egy hatalmas sikolyt hallatva ébredtem fel a szobámban.

Kinézet:

15 éves létemre, elég felnőttes alakkal áldott meg a sors. Hosszú vörös hajamat összecopfozva hordom, ám pár kósza tincsnek szabad utat engedek. Barnás-vöröses szemeim általában kérdést tükröznek. Bár nem tudom mi miatt van ez így.  165 cm magas vagyok, nem az az igazi kosaras alkat, de nem is alacsony. Karcsú alakom, és tökéletes testfelépítésem a sok edzésnek köszönhetem. Átlagban hangulatfüggő a ruházkodásom. A pink kislányos holmiktól kezdve a gothikus vörös-fekete ruhákig.

Direkt Link Avatar Kinézete:

Az itteni avatárom egy nekomimi lányzó. Macska fülekkel, és farkincákkal, vörös-fekete gothikus fűzőben vagyok látható.

Jellem:

Mérhetetlenül kedves, és naiv leányzó vagyok. Mindenkinek segítek, akinek csak tudok. Nehéz felidegesíteni engem, ám ha valaki olyan embert bántanak, aki fontos a számomra, akkor ott kő kövön nem marad. A tanulásban, és az edzéseken is ugyanúgy, mint a magánéletben mérhetetlenül precíz és kitartó vagyok.

Avatár neve: Kane Hime ( Fém Hercegnő)

Első Linkelésem:

Mikor felkeltem, még mindig kóválygott a rémálmok miatt, és egy hatalmas sikoly hagyta el ajkaimat. Öcsém persze azonnal rohant be hozzám, hisz tudta, az előző nap eseményei sokkolóak voltak a számomra. Mikor kissé magamhoz tértem elmentem letussolni, majd gyors és könnyű reggelit készítettem kettőnk számára, hisz szüleink már dolgoztak. Ajánlottam, lépjünk fel a netre egy kicsit, és próbáljuk ki, sikerült-e az avatárt létrehozni.
- Burst Link!- Kiálltjuk egyszerre, mihelyst felcsatlakoztunk a netre. Egy gyönyörű tavacska partján találjuk magunkat, minden csendes és nyugodt. De valahogy furcsának érzem magam. A víz fölé hajolok, és hátrahőkölök a látványtól. Testem vékonyabb a szokottnál,és mintha robot lennék. Testem ezüstösen csillog, fekete illesztési pontokkal. Hajam vörös benne fekete masnik, és szalagok. Derekam körül fekete-vörös szalagok, és a kézfejeimet egy hatalmas masni takarja. Nem értem, mi is ez az egész, de valószínűleg ez lett az avatarom. Minden egyes porcikámat megfigyeltem, és nem győztem betelni a látvánnyal. Bár nem egészen értettem még a dolgokat, úgy gondoltam, hogy álmom annak a jelentése volt, hogy nem akarok egyedül maradni. Bár amíg öcsikém mellettem van addig kitartok, bármibe kerüljön is. Nem fogom hagyni, hogy bármi baja legyen, bármiben hiányt szenvedjen. Megpróbáltam megkeresni őt, is, hisz ha együtt loggoltunk be, akkor egy helyre kellett kerülnünk, de nem láttam sehol. Ekkor egy nevet láttam meg a fejemtől kicsit balra: Kane Hime. Ez lennék vajon én? Gondolkodtam el. Kane = Fém Hime = Hercegnő. A hercegnő a kinti nevem is. Mindenki így szólított. De vajon miért pont fém, és miért pont ez a kinézet.
- Öcskös. Kiyo merre vagy?- Néztem körbe újra kétségbeesetten.

Kinézet:

Testem fém színű, szinte ezüstös csillogású. Hajam vörös, benne fekete szalagok, és masnik. Testemen fekete-vörös szalagok, melyek egy masniban végződnek.

Különleges Képesség:

Név: Magic Whip and sword ( Varázs ostor és kard)

Szükséges felszerelés: A rajtam lévő szalagok

Leírás: A Hollow szócskával tudom aktiválni a képességemet. Ekkor a testemet körülölelő szalagok ostorrá alakulnak, és ez a bal kezemből indul ki. Jobb kezem helyén viszont kard lesz, mely kétoldalú penge. Ez a képességem 3 körig tart, és 3 körig nem lehet újra aktiválni.

Első szinten: Vagy a kardomat vagy az ostoromat tudom használni, egyszerre a kettőt sajnos nem.

Második szint: Mindkét fegyvert egyszerre használhatom.

Harmadik szintje: Az ostornak megnő a távolsága, a kardomnak pedig a sebzése +5 méterrel, és +10 sebzéssel.

Steel Princess
Steel Princess
Metal
Metal

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Nashimaru Himara (Hime) Left_bar_bleue100/500Nashimaru Himara (Hime) Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Nashimaru Himara (Hime) Empty Re: Nashimaru Himara (Hime)

Témanyitás by Kuroyukihime Hétf. Júl. 22, 2013 5:35 pm

No, akkor veled kezdem! Lássunk is neki!

Adatlap #1: Pipa
Előtörténet: Nos, itt már van egy kevés... Először is ez a rész:"hiába a kimagasló tanulmányi eredményeim, a megnyert tánc és harcművészeti versenyeim, egyre inkább magamba fordultam"
- Először is, szép és jó hogy táncol és harcművászetet tanul, de miért? Mi vitte rá, miért döntött ezek mellett? Ezt nem ártana kipótolni.
- Második. Nekem nem teljesen egyértelmű, hogy miért kezd el magába fordulni?
+ "nagymamánk egyre betegebb lett" Eddig szó sem volt arról hogy beteg lenne... gondolom nem kell mondanom...
Bónusz: Tudomásom szerint a Kiyo név lány, míg s a Zakuro inkább fiús név.
Kövi: "este 8 óra fele szörnyű telefont kaptam. Zakuro a családjával együtt autóbalesetet szenvedett, és azonnal belehalt." Ki hívott fel? Hisz nem vagy rokona, hozzá tartozója így kétlem, hogy csak úgy a rendörség felhívna ezzel a hírrel.
- Azt az öcsikének átadom a progi dolgot vedd ki... akkor még nem voltál teljes körű felhasználó hisz avatárod sem volt így kétlem hogy a program engedélyezné a továbbküldést + Nem is tudod hogy mi az igazán hisz a töridből arra következtetek, hogy a barinőd nem sok mindent mondott el róla főképp azt nem, hogy mi a parancsszó az aktiváláshoz. Illetve a karid maga még ki sem próbálta, biztos jól meggondolta azt, hogy rögtön átadd egy családtagodnak?

Direct Link Kinézet: Tessék szépen bővebb leírást írni. Nekem ebből az jön le hogy a karid a fűzőt leszámítva lentebb teljesen meztelen XD

Jellem: Nekem valahogy az itt leírtak és az előtöriben olvasottak nem egyezznek. Főleg, hogy az elején íros is hogy magadba fordulsz, ilyenkor pedig az ember szerintem legkevésbé sem válik segítőkésszé és kedvessé.

Avatár neve: Ez Nem jó! Ha fém színű avit akarsz válassz ki egy fémet (mint pl.: Silver Crow, Nickel Doll...) hisz annak egyes tulajdonságait örökli majd az avatár.

Kinézet: Bővebben. Jó ha van kép, de akkor is kell rendes leírást írnod. A harmadik mondat például totál értelmetlené és a fém nem ezüst színű az Silver Crow volt.

Első linkelés: Mikor kimondod, hogy "Burst Link!" először csak felgyorsulsz és csak akkor léphetsz be a játékterekre ha kihívsz valakit. Egyenesen csak akkor kerülsz a játéktérre ha valaki téged hív ki.

A fentebb írtak miatt az előtörténeted Elutasírom, ha javítottad jelezd pü-be és újra leellenörzöm. Illetve pü-ben kérlek jelezd nálam a teljes felhasználói neved, hogy javíthassam mert a Hime nem elég. ^^
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Nashimaru Himara (Hime) Left_bar_bleue10000/16000Nashimaru Himara (Hime) Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Nashimaru Himara (Hime) Empty Re: Nashimaru Himara (Hime)

Témanyitás by Steel Princess Hétf. Júl. 22, 2013 6:46 pm

Név: Nashimaru Himara (Hime)

Nem:

Iskola: Yokohamai Általános Iskola és Gimnázium

Születési idő: 2036. Március. 6.

Kor: 15

Előtörténet:

2036 Márciusában világra jöttem egy Japán kisvárosban Yokohama-ban. A szüleim jómódúak voltak, mindketten a gazdasági részlegben dolgoztak vezetőkként, így nem sok idejük volt rám. Három éves voltam, mikor megszületett a kisöcsém. Mivel szüleink szinte soha nem voltak otthon, így nagymamánk vigyázott ránk, aki tény elhalmozott minket mindennel, de Kiyo-t én neveltem fel (A Kiyo a Kiyoshi név becézése). Elválaszthatatlanok lettünk, és mindenben segítettük egymást. Táncolni 6 évesen kezdtem el, harcművészeteket pedig 10 évesen. Mindezeket azért, hogy eleget tegyek szüleim akaratának, akik bár nem törődtek velünk, mindenféle szabadidős tevékenységre beírattak minket. Ám hiába a kimagasló tanulmányi eredményeim, a megnyert tánc és harcművészeti versenyeim, egyre inkább magamba fordultam. Ez talán a kimerültségnek, talán a szüleim szeretetének hiányának volt köszönhető.
Ezt egyedül Kiyo vette csak észre, és ő meg is próbált mindent megtenni, hogy nekem megkönnyítse az életemet. 2049 őszén nagymamánk megbetegedett, és   egyre betegebb lett, majd  2050 tavaszán végső búcsút kellett tőle vennünk. Innentől kezdve csakis egymásra számíthattunk. Barátaim nem voltak, hisz minden energiámat, és bánatomat a táncban és a harcban fejtettem ki, de mindent megtettem, hogy öcsém se szenvedjen hiányt semmiben. Iskola és edzések mellett dolgoztam, segítettem a házi feladatában, és elvégeztem a házi munkát. Egymásra voltunk utalva. 2051-ben a tanítási év utolsó napján egyetlen barátnőmtől (Zakuro jelentése gránátalma, a tokyo mew mew című animében is ez a neve az egyik főszereplő lánynak) az osztályból egy programot kaptam. Azt mondta, hogy így tartani tudjuk a kapcsolatot. Elmondta, hogy ez egy játék, és hogy ne lepődjek meg, ha rémálmaim lesznek az éjjel. Azt kérte, másnap majd hívjam fel, de addig ne lépjek fel a netre. Azt is mondta, hogy nem szólhatok róla senkinek, csak annak, akinek majd át szeretném adni a programot. Miután megkaptam az újabb színötös bizonyítványt elindultam haza. Mindent úgy tettem, ahogy barátnőm, Zakuro mondta, ám este 8 óra fele szörnyű telefont kaptam. Zakuro nagymamája hívott fel, hisz tudta, unokájával mennyire jóban voltam. Zakuro a családjával együtt autóbalesetet szenvedett, és azonnal belehalt. Teljesen összetörtem. Nem tudtam, mi lesz velem, hisz az öcsémen kívül ő volt az egyetlen, aki törődött velem. És ott volt az a játék is. Egyedül semmire nem fogom ott vinni. De mit tehetnék. Megvan. Miközben gondolatmenetem folyt, közben éreztem hogy öcsikém odajön, és szorosan magához ölel. "Ne félj, én megvédelek mindentől." Súgja a fülembe. Hagyom, hogy a könnyeim szabadon folyjanak, és amikor már kicsit megnyugodok, elmondok mindent Kiyo-nak a programról döntöm el. Igaz Zakuro azt mondta, hogy nem beszélhetünk róla másnak, de jó ötletnek tartom, hogy öcsémnek is átadjam a programot, ha elérkezettnek látom az időt. Hisz minden feltétel megvan hozzá. Gyorsan összefoglaltam öcsémnek amit tudnia kell a játékról, és válaszoltam a kérdéseire.
Ezután elköszöntem tőle, mondván egyedül szeretnék lenni, és elvonultam a szobámba.
Az ablakon túlról a telihold ezüstös-kékes fénnyel vonta be szobám minden   centiméterét. Ez egy kicsit megnehezítette azt, hogy el tudjak aludni. Ám egy másodperc múlva már az utcán találtam magam. Szokásos iskolai egyenruhában sétáltam, már ez is furcsa volt, hisz másnap már nyári szünet. Ám ahogy elértem a sulihoz, mindenki ott volt az iskola előtt, aki valaha fontos volt a számomra. A következő pillanatban viszont egyesével halványulni kezdtek, majd szép lassan eltűntek a semmibe. Mi ez, hova lett mindenki? Nem értettem semmit. Sikoltani akartam, és kiabálni de egy hang nem jött ki a torkomon. El szerettem volna szaladni, de nem mozdult meg a lábam. Nem értettem semmit, és hiába próbáltam visszatartani, a könnyeim ömlöttek, mint a záporeső. Hirtelen beborult az ég, és hatalmas vihar keveredett, és magával ragadott mindent rajtam kívül. Feketeség maga a megtestesült semmi vett körül engem. Féltem, reszkettem, és sírtam, de senki nem segített. Hogy is segíthetett volna. Hisz ez csak egy álom volt. Erre akkor döbbentem rá, mikor másnap délben egy hatalmas sikolyt hallatva ébredtem fel a szobámban.

Kinézet:

15 éves létemre, elég felnőttes alakkal áldott meg a sors. Hosszú vörös hajamat összecopfozva hordom, ám pár kósza tincsnek szabad utat engedek. Barnás-vöröses szemeim általában kérdést tükröznek. Bár nem tudom mi miatt van ez így.  165 cm magas vagyok, nem az az igazi kosaras alkat, de nem is alacsony. Karcsú alakom, és tökéletes testfelépítésem a sok edzésnek köszönhetem. Átlagban hangulatfüggő a ruházkodásom. A pink kislányos holmiktól kezdve a gothikus vörös-fekete ruhákig.

Direkt Link Avatar Kinézete:

Az itteni avatárom egy nekomimi lányzó. Macska fülekkel, és farkincákkal, vörös-fekete gothikus fűzőben vagyok látható amely egybe van varrva a szoknyámmal. Fekete szaggatott nercharisnya és fekete 20 soros acélbetétes bakancs van rajtam. Kezemen fekete hálós kesztyű. Nyakamban szegecses nyakörvhöz hasonló nyakpánt, csuklóimon szegecses csuklószorítók.

Jellem:

Mérhetetlenül kedves, és naiv leányzó vagyok. Mindenkinek segítek, akinek csak tudok. Nehéz felidegesíteni engem, ám ha valaki olyan embert bántanak, aki fontos a számomra, akkor ott kő kövön nem marad. A tanulásban, és az edzéseken is ugyanúgy, mint a magánéletben mérhetetlenül precíz és kitartó vagyok.
Ám amikor elkezdtem magamba fordulni mérhetetlenül depressziós és hallgatag lettem. Dolgaimat unottan, szinte robotként végeztem.

Avatár neve: Hagane Hime ( Acél Hercegnő)

Első Linkelésem:
Mikor felkeltem, még mindig kóválygott a rémálmok miatt, és egy hatalmas sikoly hagyta el ajkaimat. Öcsém persze azonnal rohant be hozzám, hisz tudta, az előző nap eseményei sokkolóak voltak a számomra. Mikor kissé magamhoz tértem elmentem letussolni, majd gyors és könnyű reggelit készítettem kettőnk számára, hisz szüleink már dolgoztak.
- Burst Link. - Kiáltottam, hisz ezt a szót elárulta nekem Zakuro. Abban a pillanatban testem megmerevedett, és minden, ami a konyhában volt. Körbe pillantottam, és láttam, hogy öcsém is megmerevedve áll. Abban reménykedtem, hogy az úja alakomat pillantom meg, ám nem így történt. A szokásos avataromat láttam az egyik elmosogatott edény oldalán tükröződni. A következő pillanatban viszont már egy furcsa helyen találtam magam. Körülöttem minden az enyészet martalékává lett. A fejem felett két név és egy számláló. Hagane Hime olvastam magamban az egyik feliratot. Egy fémes felülethez léptem, majd vissza is hőköltem. Magamat láttam, de elég furcsán. A következő pillanatban egy éles hangot hallottam, majd megtántorodtam és a földre zuhantam. Meglőttek. Eszméltem rá. Életcsíkom elég sokat zuhant egyetlen lövéstől. Tekintetemmel körbe pásztáztam, majd egy furcsa piros alakot pillantottam meg, kezében két lőfegyver.
- Ki vagy és mit akarsz tőlem?- Néztem felé ijedt tekintettel.
Nem válaszolt, csak nevetett. Szép kis slamasztikába keveredtem, mondhatom. Ám a következő pillanatban ismét lőtt, amit csak centiméterekkel tudtam elkerülni. Ekkor felkeltem, és fedezékbe rohantam. Most mi az istent csináljak. Gondolkozzunk. Ha neki is van valami fegyvere, akkor nekem is lehet. Megpróbáltam kezeimet megmozdítani, ami pár perc után sikerült is. Ekkor vettem észre, hogy egyik kezem pengében végződik, még a másikban egy bothoz hasonló valami van, rajta egy gombbal. Megnyomtam a gombot, és egy hosszú ostor jelent meg előttem. Ez kafa. De mihez kezdek én ezekkel. Sejtettem, hogy egy időben jelenleg még csak az egyiket tudom használni. Ám közben oldalról kaptam az áldást. Ezek szerint még én itt gondolkodtam, ő se tétlenkedett. Hát jól van. Megpróbáltam volna harcolni, ám mire meglendítettem ostoromat, ő újabb sortüzet nyitott rám, így lenullázódott az életcsíkom, és egy szempillantás alatt a való világban találtam magam. És minden újra úgy mozgott, ahogy annak mozognia kell.

Kinézet:

Testem fém színű, szinte ezüstös csillogású. Hajam vörös, benne fekete szalagok, és masnik. Testemen fekete-vörös szalagok, melyek egy masniban végződnek. A lábaim nem rendes lábfejben végződnek, úgy néznek ki, mintha egy spicc-cipő lenne a lábamon. Kézfejeim nem látszódnak, mindkettőt a masni takarja. Szemeim, mint két vörös drágakő ragyognak az arcomon. Szám általában o formát alkot, mintha mindig csodálkoznék valamin.

Különleges Képesség:

Név: Magic Whip and sword ( Varázs ostor és kard)

Szükséges felszerelés: A rajtam lévő szalagok

Leírás: A Hollow szócskával tudom aktiválni a képességemet. Ekkor a testemet körülölelő szalagok ostorrá alakulnak, és ez a bal kezemből indul ki. Jobb kezem helyén viszont kard lesz, mely kétoldalú penge. Ez a képességem 3 körig tart, és 3 körig nem lehet újra aktiválni.

Első szinten: Vagy a kardomat vagy az ostoromat tudom használni, egyszerre a kettőt sajnos nem.

Második szint: Mindkét fegyvert egyszerre használhatom.

Harmadik szintje: Az ostornak megnő a távolsága, a kardomnak pedig a sebzése +5 méterrel, és +10 sebzéssel.



A hozzászólást Hagane Hime összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 25, 2013 12:27 pm-kor.
Steel Princess
Steel Princess
Metal
Metal

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Nashimaru Himara (Hime) Left_bar_bleue100/500Nashimaru Himara (Hime) Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Nashimaru Himara (Hime) Empty Re: Nashimaru Himara (Hime)

Témanyitás by Kuroyukihime Szer. Júl. 24, 2013 4:35 pm

[color=#a777c7]Előtöri második menet! Fight!

Na szóval, kezdjük ezzel:
(A Kiyo a Kiyoshi név becézése); (Zakuro jelentése gránátalma, a tokyo mew mew című animében is ez a neve az egyik főszereplő lánynak) -> Oké-oké, vedd úgy hogy nem is szóltam... bár ha már az elején ezzel kezded, na mindegy...

Az előtöri pont megfelelő hosszúságú és eltekintve egy-két kimaradt vesszőt, majdnem tökéletes... Azonban lenne itt két dolog amit javítanod kéne.
Első:
"Elmondta, hogy ez egy játék, és hogy ne lepődjek meg, ha rémálmaim lesznek az éjjel. Azt kérte, másnap majd hívjam fel, de addig ne lépjek fel a netre.... megnyugodok, elmondok mindent Kiyo-nak a programról. " - Először is egy kérdés: Akkor most elmondtál mindent a programról és aztán mentél el fürödni vagy akkor még csak tervezted, hogy majd elmondasz neki mindent? Az utóbbinak örülnék, illetve annak ha az első idézethez még hozzá csatolnál valami ilyesmit: "Illeve még azt is mondta, hogy nem szabad erről senki mással beszélnem csak akinek át akarom adni" Ez fontos ugyan is a Burst linkerek egyik szabálya hogy nem beavatottaknak(legyen az akár családtag!) nem beszélhetsz!

Illetve még a képességed szintezése lemaradt... Vagy az ugyan az mint az előzőben?
+ Máskor elég csak az Edit gombra kattintanod és úgy újra tudod szerkezteni az általad írt szöveget Very Happy

Egyenlőre még Elutasítom, de már nme kell sok! Hajrá!

Szerk: Plusz még valami: Ha kimondod, hogy Burst Link! akkor először csak a Direct Avatárod jelenik meg a kére festett mozdulatlan/felgyorsult világban. Mindaddig míg nem hívsz ki valakit és kerültök a csatamezőre nem látod a Duel avatárod. Így ezt is javítsd!
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Nashimaru Himara (Hime) Left_bar_bleue10000/16000Nashimaru Himara (Hime) Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Nashimaru Himara (Hime) Empty Re: Nashimaru Himara (Hime)

Témanyitás by Kuroyukihime Csüt. Júl. 25, 2013 3:11 pm

Rendben, így már megfelel!

Íme a jutalmad:
Burst pont: 100 Bp
Hp egység: 1000 Hp
K. Képesség meghajtód kapacitása: 200 MP
A K. képesség 160-at fogyaszt.

Illetve az alappontozásod mint fém színű:
Erő: 1
Védekezés: 0
Intelligencia: 0
Sebesség: 1
Különleges Képesség: 1

Illetve eloszthatsz még 10 pontot arra amit karasz!
Készíts adatlapot és jó játékot!
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Nashimaru Himara (Hime) Left_bar_bleue10000/16000Nashimaru Himara (Hime) Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Nashimaru Himara (Hime) Empty Re: Nashimaru Himara (Hime)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.