Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kérdezz! felelek.

4 posters

Go down

Kérdezz! felelek. Empty Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Blood Raven Szomb. Júl. 06, 2013 10:30 pm

itt teheted fel kérdéseidet


A hozzászólást Blood Raven összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 07, 2013 9:09 am-kor.
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue108/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Kuroyukihime Vas. Júl. 07, 2013 2:26 am

Oké, rendben van. De legközelebb előbb a Topic igénylőbe tessék írni!
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue10000/16000Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Blood Raven Vas. Júl. 07, 2013 8:57 am

első kérdés:
hopp, nem oda írtam? [költői kérdés, úgy fest mellé nyomtam és post reaply helyett new topicot nyomtam.
látszik, hogy álmos voltam már... legközelebb ha ilyen történik legyél szíves törölni a topicot!]
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue108/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Night Owl Pént. Júl. 12, 2013 12:23 pm

Üdv
Az egyik kérdésem az, hogy mennyi pont vándorol át a vesztestől a győztesnek. Mert tudjuk azonos szinten 10 pont de ha a vesztes alacsonyabb rangú akkor kevesebb veszít viszont ha a nyertes alacsonyabb rangú mint az ellenfele akkor többet nyer. Az érdekelne itt is így van és és, hogy kell számolni?

Másik lesznek-e kalandok mint az első OVA-ban mikor ki kellet deríteni ki betyárkodik az iskola rendszerében és lopja el a lányok avatar ruháját.
Harmadik kérdés a kihívás mert ez nem tiszta. Az animéből az esett le, hogy ha nincs lekapcsolva a halozatról az illető akármikor ki tudják hívni és ő automatikusan felgyorsul akár akar akár nem. Itt is így van.

Megint más a pálya észrevettem az animében valahol mikor felgyorsulnak a digitális világ rátelepült a valósra pl a világvége pályánál mikor viszont Ében hercegnő az ebédlőben oktatta malackát ők egy mezőn voltak. Kérdés mitől lehet ez és nálunk lehet-e ilyen.
És az utolsó ugye nem mindenki egy suliba jár? Azért mert ha valaki felgyorsul és megnézi a kihívó listát látja, hogy mások is vannak rajta kívül és folyton csak csatáznának. Meg Haruéknál a suliban csak ők Buster linkerek a hercegnő elmondása szerint.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue100/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Blood Raven Pént. Júl. 12, 2013 12:53 pm

nekem is van egy kérdésem, mennyit olvastál el a szabályzatból?

study válaszok:

1, még nem tudom mivel az első össze csapás most zajlik. de gondolom így lesz, de fölösleges tudnod, a jutalmat az admin adja, elég ha ő tudja, aztán majd kitapasztalod
2, kalandok, miért lenének ugyan olyanok? találj ki egyet magad, keres játékosokat és jó mulatást! bár lehet, hogy kuroyukihimének más tervei [is] vannak, majd elválik, erről majd ő nyilatkozik
3, itt sajnos ez nem lehetséges, elvégre a játékosok akár mikor eltüntetnek, pl: most vakáció van ilyenkor lehet, hogy ma még itt van holnap már nem akkor meg a játék állna. Természetesen képletesen így történik a dolog, de előzetesen nem árt megbeszélni, hogy végig tudjátok játszani a játékot. tehát ha ki hívsz valakit a global accoumentbe mondhatja azt, hogy "bocs de holnap elutazok, ezért nem párbajozhatok"
ilyenkor vedd úgy mintha a kihívás meg se történt volna
persze ha bele megy a pvp be akkor úgy kell kezelnie, mintha csak úgy felgyorsult volna: lásd Maria-chan és az én párbajom
4, a pályák az anime szerint véletlenszerűek, kivéve a végtelenített semleges terület, pillanatnyilag még olyan pályán küzdhetsz amit megbeszéltek vagy az admin mond, de már kitaláltuk, hogyan lehetne véletlenszerűvé tenni [csak még lusta voltam elküldeni az ötleteimet és a kigyűjtött pályákat Kh-nak]
5, ha alaposabban körülnézel láthattad volna, hogy ha nem akarsz ugyan abba az iskolába járni mint más akkor "alapítanod" kell egy újat. Ahogy én is tettem... pl: amíg nem játszottam a shibuyai iskola nem létezett, csak én oda akartam járni ezért készítettem róla egy leírást... és már bárki, akár te is járhatsz oda rajtam kívül.

egek.... ilyen sok kérdést, teljesen lefárasztottál Sleep 
[és nehogy bocsánatot kérj]
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue108/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Night Owl Pént. Júl. 12, 2013 4:44 pm

Az első kérdésre megvan a válasz ha egy 1-es szintű legyőz egy kettest akkor 20 pontot kap. Ez a mangából van.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue100/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Night Owl Vas. Júl. 14, 2013 3:03 pm

Megint én vagyok.
Az lenne a kérdésem lesznek NJK ellenfelek? Ugyanis a pontokat egymástól nyerik el a játékosok és ha egyikük el is veszti az összes pontját lenne elég pontja a színtlépéshez.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue100/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Night Owl Hétf. Júl. 15, 2013 7:10 pm

Üdv újra. Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan jutnak a gyerekek a felgyorsult karaktereik bőrébe mikor nem harcolnak? Úgy vettem észre mikor felgyorsulnak a hétköznapi avatárjukban vannak ám amikor kihívnak valakit az átvált a harci avatarrá és a pája megváltozik majd mikor a harcnak vége az emberi test van használatban. Kérdés, hogyan mentek be a nézők hísz több alkalommal volt közönség is. A végleges semleges területen van csak időlimit törlés szóval ha be is jutottak valahogy mit csináltak addig vártak míg valaki ki nem hív egy harcost.
Ebben kérem a segítségeteket vajon hogyan mentek be mint nézők és honnan tudták, hogy párbaj lesz.
Mindent előre köszönök.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue100/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Blood Raven Hétf. Júl. 15, 2013 8:17 pm

használd a fantáziád, sok lehetőség fenn állhat
lehet ki se léptek a játékból csak vártak
vagy elmentek abba a bárba és figyelték milyen párbajok lesznek
használd a fantáziád
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue108/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Night Owl Hétf. Júl. 15, 2013 8:28 pm

De mindig úgy mutatta, hogy automatikusan kilépnek a rendszerből párbaj végén.
A bárban meg nem gyorsulnak fel vagyis egy csata olyan gyorsan lemegy, hogy észre sem vennék.
Persze vannak amik előre be vannak jelentve azonban Haru első meccse véletlenszerű volt azt nem tudhatták, előre mikor lesz.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue100/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Blood Raven Hétf. Júl. 15, 2013 10:41 pm

hé, a bárban alapból fel vannak gyorsulva, elvégre az a bár csak felgyorsult állapotban van ott. Tehát ép ellenkezőleg, ott zajlik normálisan, ha bár az kétségtelen, hogy jó sok időt kell eltölteniük ott kihívásokra várva.
Elvégre az Ovából ki indulva félnap az accel worldben = fél órával a valóságban
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue108/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Night Owl Hétf. Júl. 15, 2013 10:43 pm

Megnéztem és mielőtt a bárba léptek Directolinket mondtak nem Buster Linket.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue100/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Blood Raven Hétf. Júl. 15, 2013 10:52 pm

akkor gondolj arra a jelenetre mikor párbajozni akartak, és a fenti monitor azonnal kidobta a nevüket a listán
elvileg ez a hely az ahol fogadni is lehet ami= azzal, hogy van idő fogadni, mivel azonnal csatlakoznak a harchoz ez azt jelenti, hogy a harc alatt van idő fogadni ami megint csak = fel vannak gyorsulva
és megint használd a fantáziád

a játék körül rengeteg a rejtély, miért van az, hogy itt a párbaj avatár formájukban jelenek meg a játékosok ha nem burst linkelnek? vagy az onsennél szintén, miért nem kékül be minden? de mégis felgyorsulnak... és jót pancsolna avatár formájukban
erre számtalan magyarázat lehetne, én úgy gondolom így programozták azokat a területeket a készítők

de ne keresd a választ olyan dolgokra amikre még az anime karakterei se tudják a választ, mert csak találgatást kapsz.



Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue108/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Night Owl Hétf. Júl. 15, 2013 10:53 pm

Köszönöm és elnézést kérek.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue100/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Mad DollMaster Kedd Júl. 23, 2013 7:58 pm

Ömmmmm....... nos nekem lényegében az jutott eszembe, hogy a sebzés ne csak attól függjön hogy mennyi az erőd. Jó nem arra akarok kitérni ha megráz az áram mert vízben vagy és villámcsapás az ellenség képessége, mert azt szerintem a játékosok lebeszélik, bár az amit mondok az is köztük lebeszélős dolog főleg csak jó lenne azért felhívni rá a figyelmet. Pontosan most ilyenekre gondolok, hogy ha valaki forgó lendületi támadásokat használ akkor nem csak az erő hanem a sebessége is meghatározza a kifejtett fizikai erő nagyságát vagyis a sebzést.
Meg lehet ez is szőrszál hasogatás már de például ha valakinek zúzó fegyvere van az többet sebezhetne jelentősen a páncélon de viszont kevesebbet az életen meg ilyesmik.

A másik az intelligencia stat. Nos szerintem hiába lesz az valakinek 2000 a karakterénél ha ő maga nem tud, hogy úgy mondjam a karaktere szintjén gondolkodni. Az intelligencia és a taktika nem külöben a lexikális tudás a játékosból nem egy statból jön. Úgyhogy azt ki kéne venni.
Végül is ha úgy nézzük a különleges képesség statra át lehetne tenni az inteligáncia pontokat.
Bocsi érte, mert tudom egy játék rendszer kiötlése nem egy pillanat és a leírása se volt az, de szerintem így reálisabb.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue88/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Blood Raven Szer. Júl. 24, 2013 10:11 am

az utóbbival egyet kell értenem az előbbivel sajnos nem tudok egyetérteni

amire te gondolsz az orvosolva lesz ha lesz valaki aki nem olyan lusta mint én és megtervezi az ellenállásokat meg a gyengeségeket

elvégre egy színnek nem csak ellenállásai vannak [pl:a vágótámadások fele annyit sebeznek rajta]
ha nem gyengeségei is pl: az elektromos támadások kétszer annyit sebeznek rajta, de a témát vigyük át szerintem a csevegőre, ott nyugodtan megtervezhetjük a részleteket és [ha sikerül] akkor valaki beírja a javaslatokra, így K-nak is könnyebb lesz.

vissza térve a kérdésedre, az gond, hogy túl bonyolult lenne megoldani, ahány karakter annyiféle támadás, sőt még több,
"kardal a kezedben leugrassz az emeltről és jól fejbe vágod az ellenfeled" mennyit sebzel? hozzá adod a a gravitáció erejét, +magasságot + gyorsulási értéket? ki találja ki mind ezt? ráadásul a karakterek közti méret és súly különbségek miatt ez mindig eltérő lenne.
és még ha valaki meg is csinálná, a játékosoknak ezekre mindig rá keresni... hu, én nem szívesen tenném

de mondom az ellenállások és gyengeségek megbeszélését elkezdhetjük a csevegőben, majd gondolom K-is csatlakozik hozzánk a kitalálásában, de kétlem, hogy 1-2 nap alatt végeznénk, szóval jobb hamarabb hozzá fogni

Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue108/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Mad DollMaster Pént. Aug. 02, 2013 8:31 pm

Ha a való világnál új színhelyet akarunk bevinni annál is mindig külön kérni kell a topico-t? Már csak azért kérdem, mert Szeretném a házat amiben élek és egy boltot ahova mennék. ( de lehetnének még parkok meg kávézok és ilyesmik ahol tér lenne az ismerkedésre, találkozásra )
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue88/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Night Owl Pént. Aug. 02, 2013 9:09 pm

Szerintem igényelni kell majd bár a kerületek elég nagyok lehetnek szóval elég furcsa lehet kilométereket utazni egy bolthoz vagy parkhoz. Mindegy ez csak az én véleményem. A színekkel meg egyetértek veletek.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Kérdezz! felelek. Left_bar_bleue100/500Kérdezz! felelek. Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Kérdezz! felelek. Empty Re: Kérdezz! felelek.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.