Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nerima Bevásárló negyed

Go down

Nerima Bevásárló negyed Empty Nerima Bevásárló negyed

Témanyitás by Kahaya Maria Pént. Aug. 01, 2014 10:23 pm

Nerima közepén található hosszan elnyúló sétáló utca. A macskaköves utca közebén padok, virágágyások kissebb facsemeték sorakoznak. A két oldalán pedig telis tele üzletekkel és éttermekkel. Nagyon sok ember jár erre éjjel nappal, szinte sosincs olyan napszak mikor üres lenne.
Kahaya Maria
Kahaya Maria
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Nerima

Karakterlap
Szint: 1.
Burst pont:
Nerima Bevásárló negyed Left_bar_bleue67/500Nerima Bevásárló negyed Empty_bar_bleue  (67/500)

Vissza az elejére Go down

Nerima Bevásárló negyed Empty Re: Nerima Bevásárló negyed

Témanyitás by Kahaya Maria Vas. Aug. 10, 2014 2:29 pm

Bevásárló körút és találka egy idegennel


Meleg van. Már napok óta. A nap átkozottul süt, én mégis futok és futok, megállíthatatlanul, végig az utcákon. Nem érdekel senki és semmi. Így lehet az, hogy nem egyszer neki ütköztem egy-egy járókelőnek. Az emberek kiabálnak és utánam fordulnak, de ez nem érdekel. Csak Mira-san számít és a mai nap. Ez egy különleges nap én mégis elfelejtettem.
Izzadok, melegem van, és alig kapok levegőt. A bevásárló negyed előtt egy árnyékot adó fa alatt rogynak össze a lábaim. Zihálok és, hogy enyhítsem a bennem dúló hőséget kigombolom az egyenruhám legfelső gombjait és meglazítom a kényelmetlenné vált nyakkendőt, mely körbe fogja a nyakamat. Annyira bele merülök a dologba, hogy észre sem veszem csak, mikor már érdeklődök, tömkelegének tekintete mered rám.
~ Mit bámultok perverz disznók!!!~ hangzottak el a fejemben az indulatos szavak miközben behunytam a szemeimet. Egyébként sem szeretem a tömeget, így ha tehetem, nem jövök ilyen helyekre egyedül, de most nem tehetek mást. ~ Ajándékot kell találnom Mira-sannak! ~
- Burst link! – suttogtam el a szavakat behunyt szemmel. Hirtelen minden zaj elhalványult, majd síri csend lett körülöttem. A nézelődök puszta szobrokká váltak. A kékké vált világban végre sikerült megnyugodnom és nem éreztem már magamon a számtalan tekintetet. Lenéztem a földön pihenő testemre. Az arcomon jól látható a grimasz melyet a körém gyűlt, főképp férfiak okoztak. De ez most nem számított. Most nem a saját testem rabja voltam. A direct link avatárom alakjában megtestesülve a tengernyi kékben, felemeltem a tekintetem majd az ég felé néztem. Minden mozdulatlan, csak én voltam egymagam. Senki sem látott, nem érzett, nem tudott zavarni. Szeretem ezt a világot. A világ ahova, ha kellett elmenekülhettem, és ahol Mira~san is mindig megtalált. Épp ezért, most meg kell találnom azt az ajándékot, amely a leginkább kifejezi a hálámat, hogy megajándékozott engem eme világ ajtajának kulcsával.

Kahaya Maria
Kahaya Maria
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Nerima

Karakterlap
Szint: 1.
Burst pont:
Nerima Bevásárló negyed Left_bar_bleue67/500Nerima Bevásárló negyed Empty_bar_bleue  (67/500)

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.