Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stop shop

Go down

Stop  shop Empty Stop shop

Témanyitás by Mad DollMaster Szer. Aug. 21, 2013 5:44 pm

Egy egyszerű éjjel nappali vegyesbolt.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Stop  shop Left_bar_bleue88/500Stop  shop Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Stop  shop Empty Re: Stop shop

Témanyitás by Mad DollMaster Csüt. Aug. 22, 2013 8:35 am

Csendes kis este van. Az utcán sétálok a közeli Stop shop-ba. Nincs ebben semmi furcsa általában ilyenkor szoktam menni bevásárolgatni. Nyugodt léptekkel nem sietve kicsit sem szépen lassan odaérek. Kinyílik a fotocellás ajtó és belépek.
-Szia Yui! Köszönök a pénztárosnak. Csütörtök van. Yui szokott csütörtöktől szombatig ilyenkor benn lenni úgyhogy nem lep meg, hogy öt látom. Visszaköszön és megkérdi mi van velem.
-Semmi különös. És veled?. A válasza ugyanaz.
-Amúgy mi van Sakura-val még mindig beteg? Azt válaszolja nem hétfőn már jönni fog. Megindulok bevásárlásom tárgyaiért és közben megejtek egy kis bájcsevegést megkérdezem a suliról. Ő kiönti nekem a szívét röviden majd visszakérdez. Kicsit szidjuk a tanárokat, kicsit az osztálytársakat, aztán meg valamit megemlít valamit amit egy cikkben olvasott és arról beszélünk. Már kifizetem utam cél tárgyait, de még egy picit beszélgetünk mielőtt elköszönök és elmegyek. Kedves lány ez a Yui és igen kellemes hallgatni ahogy beszél. Kellemes kis lágy hangon beszél és ami még fontosabb igen csak szépen és választékosan. Kilépek az ajtón és megindulok hazafelé, amikor valaki valószínűleg sietségében vagy figyelmetlenségében nekem jön oldalról és elesek, a két szatyor amit cipelek szerencsésen földet ér egy kisebb zajt csapva. Szerencsére nincs benne semmi túl törékeny csak a konzervek csörömpölnek, de azért ha valami mégsem megfelelő állapotban leledzik akkor biztos, majd kikapok Meimei-től, de ez majd a jövő zenéje.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Stop  shop Left_bar_bleue88/500Stop  shop Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.