Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nashimaru Kiyoshi //Seigjoku Kisi//

2 posters

Go down

Nashimaru Kiyoshi //Seigjoku Kisi// Empty Nashimaru Kiyoshi //Seigjoku Kisi//

Témanyitás by Sapphira Knight Kedd Júl. 23, 2013 1:19 am

~ Adatlap

Név: Nashimaru Kiyoshi (Kiyo)
Nem: Férfi
Iskola: Yokohamai Általános iskola és Gimnázium
Szül. ideje: 2039. December 31.
Kor: 12


~ Előtörténet

2039 szilveszter éjjelén láttam meg a napvilágot, Yokohámban. Mindkét szülőm gazdasági részlegen dolgozott, főnöki pozícióban, de nem én voltam az egyetlen gyermekük. Három évvel előttem, még született egy lányuk is, Hime, az én nővérem. Ahogy már említettem, az ősök egy szabadperccel se rendelkeztek, ezért nagymamánk vigyázott ránk. Himével nagyon jól kijöttünk, elválaszthatatlanokká váltunk. Ezért barátaim se voltak, csak őt fogadtam el társként. Szüleink mindenféle hülye szakkörre beírattak, meg minden, oknak megadva hogy „majd nagykoromba hasznát veszem stb.” hát nem. Egy szerető család lett volna jó, egészséges gyerekkor. Csak ennyire vágytam, se többre, se kevesebbre, két szülőre, barátokra, további rokonokra, családra! Visszatérve az idő múlására, és nővéremre, kimagasló tanulmányi eredményei ellenére minél több idő telt el, annál magának valóbb lett. Ellenőrzőjébe megszámlálhatatlan ötös állt, harcművészetet és táncot is tanult, mindet kiválóan. Sőt, még iskola után dolgozott, segített a háziban, valamint otthon se állt meg. Nagyon tiszteltem érte, ilyen hihetetlen teljesítményt elérni szinte lehetetlenség. Csak éppen, egy idő után már fájt. Utáltam magam, mert amíg ő végezte a dolgát, én lábamat lógattam. Mindig is haszontalannak éreztem magam, szerintem jogosan. Hiába tanultam éjt nappallá téve, csináltam ezt, csináltam azt, a drága nővérkémmel sose érhettem fel. Nem akartam hogy segítsen a háziban, azt akartam pihenjen, de úgy gondoltam, ha elutasítanám, megharagudna. Épp ezért, hagytam hogy halálra dolgozza magát, mondjuk próbálkoztam helyette csinálni egyes dolgokat – mindennap iskola után felsöpörtem, felmostam és ha még munkába járt el is mosogattam. – bár biztos vagyok benne, észre se vette. Visszatérve a visszahúzódására, egyetlen észrevevőként próbáltam megállás nélkül mellette lenni. Aztán mamánk beteg lett, 2050-ben elhunyt. Az egész család gyászolt, drága szüleink viszont külföldön…nyaraltak. Innentől kezdve, már tényleg csak egymásra számíthattunk. A temetésen végig öleltem őt, ezzel próbáltam nyugtatni. Mondjuk állt még egy másik személy mellettünk. Zakuro, Hime egyetlen barátnője. Már őt is testvérként szerettük. Aztán 2051 tanévzáró ünnepsége után jött a szörnyű hír, Zakuro családja autóbalesetet szenvedett. Azonnal meghaltak. Ahogy meghallottam átrohantam a mellettem lévő szobába, már tényleg az egyetlenhez, akire számíthattam. Szorosan magamhoz karoltam, majd könnyeim között egy mondatot súgtam a fülébe: „Ne félj, én megvédelek mindentől” Erősnek kellett mutatnom magam, támasznak lenni, nem hagyhattam hogy sokkot kapjon, megőrüljön. Mert akkor az egész család beledöglött volna. Ha ő bedilizik, akkor én is, és a szüleink is…bár, amennyire le se tojtak minket, kitudja. Őszintén szólva a kóbor kutyát jobban szerettem mint azt a kettőt. Végül Hime valamennyire lehiggadt és elmesélt valamit. Aznap, Zakurótól kapott egy játékot, ami Accel World néven futott, vagy valami hasonlón. Átszerette volna küldeni, nem tudta hogy kell, viszont megígérte, megfogja oldani. Nem igazán értettem mi értelme annak a játéknak, két ok azonban rávett a beleegyezésbe. Az egyetlen emlék dolognak bizonyult Zakuróról, - aki nekem is fontos embernek számított – és csak az igen szóval vidíthattam fel. Akkor bármit megtettem volna hogy javuljon a helyzet, akár egy kicsit is. Azt mondta szeretne egyedül lenni és én kérését elfogadva elmentem aludni. Legalábbis próbáltam. A történtek jártak a fejemben, talán hajnali öt, fél hatkor sikerült tényleg elaludni. Aztán a ki nem kapcsolt vekker felkeltett hatkor. Tehát gyönyörű álmatlan éjszakám volt fejem tele furcsa gondolatokkal. Azt követő napon sikítva ébredt, gondoltam a történtek miatt. Azonnal szobájába rohantam megnyugtatni, sikerrel.
Pár héttel később volt Zakuro temetése. Aznap este a szobájába hívott. Át is mentem hozzá és azt mondta, rájött hogy kell átküldeni. Összekábeleztünk és a fájl átjött. Sikeresen telepítve lett. „Üdvözöljük a Felgyorsult világban” – ijesztett meg a felirat.
Ismét azt mondta egyedül akar lenni, mint azon a napon és én ugyanúgy elmentem aludni. Hát akkor se ment nagyon az alvás. Azért egy idő után sikerült. Rettenetes álmom volt. Házban jártunk, szülők, mama sehol, kint a város romokban állt, vérrel terítve. Hime takarított, főzött, mosott, söprött, nagyjából egyszerre, testén vágások díszelegtek, egyre tágultak és tágultak, még több vér csöpögött. Én próbáltam segíteni neki, elvettem a seprűt, az kettétört, a szálkák bele a szemébe. Mindent megtettem, megfogtam a kezét, abban a pillanatban meghalt. Utolsó pillanataiban utált engem, mert mindig egyedül hagytam. Aztán megjelent még egy Hime, elsötétült arccal, az üres hulla felkelt és az akkor megjelentnek pengék lettek a keze helyén, még tovább szurkálta a másikat. Ekkor ébredtem fel, potyogó könnyekkel.



~ Kinézet

Nagyjából 158cm magas, sötétbarna, már-már fekete hajú, szemei zöldek. Nem kövér, de azért karcsúnak se mondható, inkább a kettő között van. Kissé málészájú, ha valamire nagyon koncentrál, azonnal kinyílik a szája. Bőre fehér, fülcimpái átlagosnál kicsit nagyobbak, kulccsontjai is érdekesek, a szokásosnál kicsit eltérőbbek és jobban kidudorodnak. Jobb tenyerén egy fehér folt van, ami egy rosszul elsült palacsinta sütés eredménye.  Sötét és világos ruhákat egyaránt felvesz, magasról tojik a divatra.



~ Direct Link Avatár Kinézet

Ahogy nővére, ő is macskás kinézetet kap, ami a füleket és a farkat jelenti. Haja fehér, - akárcsak macska testrészei - bőre még fakóbb az átlagosnál, szemei vörösek, az átlagosnál kicsit érettebb az arccsontozata és 5-6cmmel magasabb is. Fehér ujjatlan ing, jobb csuklóján ezüst karkötő, nadrágnak fekete farmer, lábbelije fehér sportcipő, zoknija fehér.



~ Jellem

Egyedül csak a nővére érdekli, bár ha talál rá társat mással is simán elbeszélget. Igazából nehezen bízik meg bárkiben is, mondjuk megközelítéstől függ. Kissé butus, néha értetlen, egyes helyzetekben, mondjuk ha leejt valamit, vagy meglepődik fura hangokat ad ki vagy, érdekes szócskákat ejt ki. Mint pl. Wucsukacsa, Nyiva stb. vagy Nyííííí, Nyaaaa, Yaoh stb. A szeretteiért – vagyis Himéért – bármit megtenne, ha valaki bármilyen kárt tesz benne, - lehet az fizikai, vagy szellemi. – azonnal ugrik, harap, rúg karmol, visszaszól, nem hagyja. Igazából humoros egy fazon, na meg kedves is, csak a borzalmas helyzetek miatt ezek nem mutatkoznak meg annyira. Néha azonban egyenesen utálja magát, mert hagyta hogy a nővére egyszerre csináljon mindent, és bár mondta hogy köszönöm, meg minden, nagyobb munkaerőt sose jelentett. Zakuro halála miatt már csak Himére tud támaszkodni, akit azóta még jobban tisztel, szeret és mindig mellette áll. A hazugságok távol állnak tőle, szinte mindig őszinte, bár a Japán vallásos nép, ő nem az, kiskorába „Isten” sose segített neki, ezért lett így.



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


~ Adatlap

Név: Seigjoku Kisi (Zafír Lovag) //Szejgjoku Kisi//
Nem: Férfi
Légió: -
Szín: Kék


~ Első Linkelés

Borzalmas ébredésem után negyedóráig tartott lehiggadni, ilyen felkavaró dolgok még sose jártak a fejembe. Nővérkémnek természetesen egy szót se mondtam, nem akartam hogy aggódjon értem, vagy valami. Kint finom zabpehely várt, a kedvencem, s amint végeztem az elárult szócskákat motyogtam magamnak.
- Burst Link…
- hagyta el az ajkaimat.
Hirtelen minden megállt.
”Azta de király…milyen sok dolgot lehet ezzel így kezdeni. Elolvasni egy könyvet, pillanatok alatt, vagy egy pillanat alatt megenni a kaját” – sétáltam oda a szekrényhez, majd megpróbáltam kihúzni az egyik ajtót. ”Nem megy..hát persze. Hisz egy perc se telik el, nincs ideje kinyílnia az ajtónak. És ez nem a fizikai valóm szóval csak megfigyelésre jó. Mindegy, az is sok. Nézzük…mit próbáljak ki először. Csak azt tudnám hol a játék ebbe” – hát persze, szokásos helyzet. ’Ennél már nem lehet rosszabb/Mi jöhet még ennél rosszabb’ stílusú kérdések mindig beválnak. Ez akkora is igaz. Hirtelen egy Dzsungelben vagy hasonlóban találtam magam, mögöttem egy savtóból, vagy valami olyasmiből áradt a bűz. Tökre nem vágtam mi van, valahogy ilyenek véletlenül se fordultak meg Hime mondandójában. Megjelent a Fight felirat, én meg felébredtem ámulatomból. Észrevettem, kezeim azok nagyon nincsenek csak egy-egy penge a helyén. Világoskék színben pompázott, már majdnem szürkének tűnt, csodálatos tükörként szolgált, megpillanthattam a fura mivoltomat. „Mi a….? Így néznék ki ebben a világban? De fura! Még rosszabb! Hiányoznak az ujjaim, ember! És maszk van az arcomon vagy sisak vagy bármi! Meg tele vagyok páncéllal! Mondjuk, egész csinos. Kééék! Szeretem!Csak ujjakaaaaat!” Na ekkor így sutty, egy fekete láb érkezett az arcomba, egyenesen a tóban landoltam.
- Au! Auu! Auu!

- Van valami probléma? Kissé meglepettnek tűnsz – nézett rám kérdően.
- Igen az is vagyok, nem egészen értem mi van, tudod, még új vagyok. Amúgy, csúnya volt belökni ide, éget, meg mar meg minden.
– másztam ki gyorsan.
- Jól van, akkor segítek egy kicsit. A bal és jobb felső sarkakban vannak az életcsíkok, azok jelzik mennyi az életed. Amint látod, a tiéd már lejjebb ment, mivel megrúgtalak és a tóban is megmártóztál.
- Aha, eddig értem.

- Ha jobban körül nézel, meg találod a ’Burst Point’ feliratot, és utána egy számot.
- Nekem ez a kilencvenkilenc.

- Minden felgyorsulás, egy Burst Pointba kerül, ezek szerint neked ez az első felgyorsulásod.
- Igen, jól mondod.

- Gondoltam.
- Várjunk, de akkor egy idő után az összes Burst Pointod elfogy, nem?
- De igen. Pontosan. Az ilyen csatákkal tudsz Burst Pointot szerezni, már ha megnyered. Ellenkező esetben a tiéd csökken, ellenfeledé növekszik.
- Értem, akkor most harcolnunk kéne, ugye?
- Igen, úgy van.
- Előre szólok, elég béna vagyok. Sose játszottam még ilyen típusú játékokkal és verekedéseket is sikerült mindig elkerülnöm.
- Adj bele mindent és kész. Én se vagyok annyira gyakorlott, az elmúlt években néha-néha játszogattam MMORPG-kkel, meg tegnap is nyomtam pár menetet de semmi több.
- Őőő oké.
”Nézzük, nem látnám hogy lenne bármilyen fegyvere, szóval ököllel kell támadnia. Férfi mindenképp, jelentéktelen, mindegy. Gondolom az én fegyverem a pengék.”

- Még valami. Alapból mindenki kap egy képességet, ami a játékos vágyaiból alakul ki. Mondjuk nézzünk engem. Én rengetegszer nem értem el azt amit akartam, ott volt szó szerint a kezem előtt, aztán mégse. Épp ezért, az én képességem az. – lövődtek ki az ujjvégei. – Hogy kitudom lőni a karmaimat, amikkel eltudok érni bármit. – tekert be a drótjával. – Ja igen, drótot húz maga után. Neked mi az álmod? Mit szeretnél?
- Örökre a nővéremmel maradni. Mellette lenni.
- Akkor neked a képességedhez biztos kell másik személy, ami azt jelenti, most semmit se fog érni. – húzott bele a tóba.
- Bocs, most kevés a Burst Pointom, szükségem van rá. Aztán a következő alkalommal már jól játsz.
- Héé!!! Ilyen könnyen nem vesztek! Amúgy kösz mindent! – mocorogtam.
- Már késő. – lett vége a meccsnek.
A konyhába teremtem.
”Szuper”
- Onee-chan, elfelejtetted mondani hogy harcolni is kell! – nyitottam be hozzá.


~ Különleges Képesség

Név:Connection (Kötelék/Kapcsolat)
Szükséges felszerelés:-
Leírás: A Connection egy támogató képesség. Aktiváláskor a használó társa felé nyújtsa kezét, amiből megindul egy cián fénykötél, majd kapcsolódik a személyhez. A művelet sikeres befejezésekor, a két alanyt a kötéllel azonos színű fény fogja körbeölelni, ami +1 védekezést és +1 sebzést ad, valamint telepátiát. – mint az összekábelezésnél – Bónuszok mellett, ha az egyik személy meghúzza a kötelet, ott terem a másiknál, ha mindketten egyszerre teszik akkor középen találkoznak. Ez egy használat esetén EGYSZER használható különben a kötél elszakad és a kapcsolat megszűnik. A hatás 2 körig tart, majd az elkövetkezendő négy körben nem lehet használni. A kötelet megsebezni LEHETETLENSÉG.

1. szint: +1 védekezés, +1 sebzés, 1 teleport (fejenként)
2. szint: +2 védekezés, +2 sebzés, 2 teleport (fejenként)
3. szint: +3 védekezés, +3 sebzés, 3 teleport (fejenként)



//Ezenkívül Kérném hogy Nashimaru Kiyoshi helyett Seigjoku Kisi legyen. Köszönöm. Kezdéskor még nem tudtam hogy mi lesz a nevem xD//
Sapphira Knight
Sapphira Knight
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Jul. 21.
Tartózkodási hely : Hime mellett

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Nashimaru Kiyoshi //Seigjoku Kisi// Left_bar_bleue100/500Nashimaru Kiyoshi //Seigjoku Kisi// Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Nashimaru Kiyoshi //Seigjoku Kisi// Empty Re: Nashimaru Kiyoshi //Seigjoku Kisi//

Témanyitás by Kuroyukihime Szer. Júl. 24, 2013 5:23 pm

Humma!

Nos, öcsike örömmel látom, hogy nincs sok hiba *már menne animézni XD*.

Először is a, "hogy" szavak elé tegyél vesszőt. A második pedig hogy a Duel Avatárod nevét angol nyelven add meg!

De ezeken kívül minden okés, tehát ÁTMENTÉL! *taps*

A következőket kapod:
10 elosztható pontocska és az alap pontozás:
Erő: 1
Védekezés: 1
Intelligencia: 0
Sebesség: 1
Különleges Képesség: 0

Brust pont: 100Bp
Életpontod: 1000 HP
K. Képesség meghajtód kapacitása: 200 MP
A K. képesség 160-at fogyaszt.

De előbb javíts és küld Pü-ben az új felhasználó neved hogy javíthassam és azután majd azzal tudsz majd bejelentkezni!
Készíts adatlapot is és jó szórakozást az oldalon!
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Nashimaru Kiyoshi //Seigjoku Kisi// Left_bar_bleue10000/16000Nashimaru Kiyoshi //Seigjoku Kisi// Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.