Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Javaslatok

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Javaslatok      Empty Javaslatok

Témanyitás by Kuroyukihime Szomb. Márc. 23, 2013 7:05 pm

Ebbe a topicba lehet saját javaslatokat tenni. Például új linker parancsok, esetleg programok mint az Elektro-vizuális maszkoló program stb.
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue10000/16000Javaslatok      Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Blood Raven Kedd Júl. 09, 2013 7:54 pm

Van egy javaslatom:

a javaslat a kihíváshoz kapcsolódik, még pontosabban az "Accel world-höz" [topic, amúgy is olyan üres...]
összegyűjthetnénk az animében szereplő pályákat és találhatnánk ki újakat, mindegyikhez rendelhetnénk egy számot és a kihívott félnek mikor elfogadja a kihívást dobnia kell egy kockával és azon a pályán kell küzdeniük amelyikhez a szám tartozik.

-Ennek mi értelme?

-Egyszerű:
1, [leggyengébb indok] a játékban is random volt a pályák megjelenése
2, nézeteltéréshez vezethet a "demokratikus döntés"
3, vannak olyan pályák amik bizonyos kasztúaknak jobban kedveznek mint más kasztoknak. pl: nekem egy pálya jó kilátással és rejtekhelyekkel igazán előnyös, de ez nem mondható el pl: egy ködösről ahol nem tudok rendesen célozni, vagy egy olyan sík terepről amiben könnyen lerohanhatnak.

És még egy:
ezáltal a csatákat még izgalmasabbá tehetjük, berakhatunk különböző extrákat is pl: csapdák, az animében voltak olyan pályák amiken csapdák voltak
pl: minden körben dobni kell minden résztvevő játékosnak 1 kockával és ha 1-et dob akkor aktivál egy csapdát és annyit sebződig amennyi az ellenfél sebzése.
vagy [pl] ezen a pályán [bizonyos okokból] minden körben sebződnek a játékosok x életerő pontot.

tehát ha a harcokban ilyen értelemben a szerencse is bekerül sokkal érdekesebbé tehetjük a játszmát.




Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue108/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Kuroyukihime Kedd Júl. 09, 2013 8:07 pm

A javaslat jó, bár ha jól emlékszem nem túl sok pálya van az animében. Na, de ha lesz egy kis időm neki is állok kigyűjtögetni.(persze segítséget elfogadok^^).
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue10000/16000Javaslatok      Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Blood Raven Kedd Júl. 09, 2013 8:13 pm

hisz már felajánlottam!
amúgy ezért mondom, hogy ki is találhatunk pl: havas hegység ilyen nem volt ha jól emlékszem mondjuk itt lehetne fagysérüléseket elszenvedni

vagy itt van pár az animéből amire emlékszem:
-igen, a világvége pálya
-dzsungel, benne egy savas tóval
-szikla sivatag, ahol régi romok bejáratai látszanak melyek a föld mélyére vezetnek méretes földalatti labirintust alkotva [itt vannak csapdák is]
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue108/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Night Owl Szer. Júl. 10, 2013 10:58 pm

Üdv elnézést szeretnék kérni, de jó ideje egy gondolat jár a fejemben. Mit szólnátok ha egy kicsit változtatnánk az előtörténeten. Mondjuk csak a személyes adatok és előtörténetet kéne megcsinálni a program telepítést nem. Azért mert egy másik játékossal remekül ki lehetne játszani telepítést a rendszer megismerését. Persze ez egy lehetőség lenne és előtte meg kell beszélni egy aktív játékossal vállalná-e a szülő szerepét. Ha ostobaságot mondtam akkor elnézést kérek.
Ha netalántán elfogadnátok eme javaslatomat szeretnék előre is engedélyt kérni hozzá és megkérni egy játékost van-e kedve egy kezdőt a szárnyai alá venni és megmutatni a felgyorsult világot.

A másik ötletem az ellenállás lenne mert sok szín ellenálló valamivel szemben. Az lenne az ötletem, hogy minden színhez írhatnánk 6-7 dolgot ami ellen ellenálló és amire érzékeny. A játékosnak ezek közül kéne mondjuk 2 dolgot kiválasztani amire immunis és 2 dolgot amire érzékenyebb. Ez csak egy példa a számokat nem kell szó szerint venni.
Köszönöm hogy meghallgattatok kellemes napot illetve estét kívánok.

Ui: Köszöntök minden kedves játékost admint.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue100/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Blood Raven Csüt. Júl. 11, 2013 8:59 am


Az én véleményem:
ezekre már én is gondoltam, de véleményem szerint:

az első javaslat: túl kevesen vagyunk még, valamint mikor is? azt hiszem 2035-öt olvastam, tehát ezt írjuk most. A játék pedig 2010... ilyesmi körül indult. Magyarul már vannak olyan játékosok akik már hamarabb kezdték. Mi meg vagyunk az új generáció. Akik egy náluk jóval tapasztaltabb burst linkertől [NJK-tólk] tanulnak. Tőlem vezessük be... de ne most. Ha most bevezetnénk az lenne a vége, hogy mindenki 1-2 szülőtől származna. [xD bemutatlak mesterem, mestere, mesterének mesterének...stb xD] arról nem is beszélve, hogy mi is kezdőjátékosnak minősülünk még. Egy kezdő miért venne maga mellé tanítványt? Nem dúskálunk annyira a Bp-ben még, hogy a kiképzésére pazaroljuk. Abban viszont igazad van, hogy jó játékot lehetne csinálni. De szerintem erre akkor térjünk vissza ha már vagyunk 50-en

a 2. ötleted: Ez ellen nincs rendes kifogásom, legfeljebb annyi, hogy mivel az animében a színek felének se mondták meg a gyengéit ezért nekünk kéne kitalálni, így pedig nehéz igazságosnak lenni... ja és olyan nem volt, hogy "sebezhetetlen" valami ellen csak az, hogy ellenállóbb

tehát az utóbbit nem ellenzem, csak jóslom

Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue108/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Kuroyukihime Csüt. Júl. 11, 2013 5:33 pm

Üdv Night Owl! Érdekes javaslatok ám...

Az elsővel én is egyet értek abban, hogy ez a jelenlegi helyzetben még nem, de a jövőben ha már többen és magasabb szintűek is lesznek lehetséges lehet.

Na, igen sajnos kevésnek mondják el ám valamit nem szükséges saját kútfőből, mint például a fém színűeknél. De ezen még gondolkodom mert jó ötletnek tűnik...
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue10000/16000Javaslatok      Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Night Owl Csüt. Júl. 11, 2013 8:24 pm

Köszönöm megértéseteket.
Egy ideig gondolkodtam ezen a dolgon amit most mondani fogok mert magam eljátszottam jó párszor a gondolattal, hogy erről az animéről szerepjátékot csináljak. Az egyik problémám a színekkel volt mivel ritkák a tiszta színű játékosok, de a ti ötleteknek hála eszembe jutott valami. meglehet ostobaság de az is meglehet túl ostoba vagyok és túlbonyolítom. Arra gondoltam ha valaki a kékek közé tartozik nem muszáj színtiszta kéknek lennie hanem aszerint választja meg a színét ahogyan a pontjait elosztja. Így ha kék létére minél több pontot rak a védekezésre annál több zöld színnek kell rajta lenni. Ezt persze nem tudatosan teszi majd a játékos mint ahogy az avatarját sem úgy alkotja.
Köszönöm megértéseteket és segítségeteket és bocsánatot kérek a zavarásért üdvözlettel én
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue100/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Blood Raven Csüt. Júl. 11, 2013 8:39 pm

... túl jók a megfigyelő képességeid... a legtöbben az ilyen részleteke elfelejtik
viszont ott a hiba, hogy több a szín mint azok a dolgok amikre pontot rakhatsz
szerintem fölösleges ennyire túlbonyolítani. ha valaki nem tiszta színű akar lenni azt enélkül is megteheti.
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue108/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Night Owl Csüt. Júl. 11, 2013 8:44 pm

Köszönöm a gyors választ és elnézést kérek az okvetettlenkedésem miatt. Én is bonyolultnak gondoltam, de próba szerencse. Még egyszer köszönöm.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue100/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Kahaya Maria Szomb. Júl. 13, 2013 2:00 pm

Nos, van valmi amiben kikérném a véleményetek, hogy szerintetek ez jó lenne e így... Tehát ugye a harcok az AW-ben időkorlátosak, így arra gondoltam mi lenne ha itt a kt-nál egy harc egy adott körig tartana pl.: 10 kör(csak példa). Mikor a tíz kör lejátszották(kivéve ha előbb véget ér, mert az egyik fél meghal vagy feladja) úgydőlne el, hogy ki nyert, hogy kinek maradt több Hp-ja.
Mit gondoltok erről? Illetve ha jónak találjátok ti mennyi kört láttok jónak? Én olyan 10-et mondanél vagy 12-őt.
Kahaya Maria
Kahaya Maria
Blue
Blue

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Nerima

Karakterlap
Szint: 1.
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue67/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (67/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Blood Raven Szomb. Júl. 13, 2013 7:16 pm

lehetetlennek találom

ehhez túl sok az életerő pontunk vagy túl kicsi a sebzésünk
ha vissza nézed az animét volt amikor egyetlen egy ütés is leszedte a negyed életét egy harcosnak.

ha akarunk ilyet, ez a lehetőség a legjobb:
növeld a karakterek sebzését
mondjuk az ötszörösére
tehát 1 erő pont nem 10 sebzést jelentene, hanem 50-et
így működő képesnek találom
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue108/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Blood Raven Szomb. Júl. 13, 2013 8:14 pm

Ja, és nekem is lenne egy javaslatom

lehetőséget kéne csinálni új "légiók" alapítására. Elvégre a jelenlegik is alapultak valahogy, így lehetne újakat is csinálni.

másik, ki kéne találni a törmelék sebző értékét
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue108/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Mad DollMaster Vas. Júl. 21, 2013 8:22 pm

A légiók alapítása szerintem alapvető lenne, hiszen a terület harcok közöttük zajlottak le. Bár mondjuk ez is szerintem a jövő zenéje, mert minimum öt emberből szerintem kéne állnia egy légiónak. Meg voltak terület védő és szerző harcok is amennyire emlékszem méghozzá időszakosan.

Amúgy pálya tervezésben én is szívesen segítenék.

Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue88/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Blood Raven Vas. Júl. 21, 2013 8:41 pm

igen, én se most gondoltam, egyébként üdv az oldalon
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue108/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Mad DollMaster Vas. Júl. 21, 2013 8:42 pm

Kösz Smile 
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue88/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Mad DollMaster Hétf. Júl. 29, 2013 5:40 pm

Egy felvetés csak de az anime-ben a terep tárgyak direkt rombolásával MP-t nyertek. Mi lenne ha lehetne olyat hogy valaki azt mondja ő most tereptárgyat romból és kockával kéne dobnia, hogy menyit kap (1-esért 30 2-esért 50... stb.) ám ebben az esetben semmi mást nem tehetne így könnyebb rajtaütni (se támadás sem ellenfél fürkészése stb.)
Erre csak azért gondoltam, mert ha valaki a képességére támaszkodik alapból például a sárga színűek akkor ők nem szeretnének annyi sérülést bekapni hogy felmenjen az MP-jük ám annyit sebezni sem fognak egykönnyen.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue88/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Blood Raven Hétf. Júl. 29, 2013 5:50 pm

Mad, ez itt is van, és nem kapsz többet annál mint amennyit egy teli találatért kapnál
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue108/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Mad DollMaster Hétf. Júl. 29, 2013 5:54 pm

értem.
Kösz.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue88/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Mad DollMaster Kedd Aug. 06, 2013 1:04 pm

Az Anime-ben mint ha úgy lett volna, hogy minden héten egy meccset muszáj letolni. Nos két legyet ütve egy csapásra a BP pont elfogyásának gondján is orvosolni tudnánk némileg. Úgy hogy minden héten egyszer dobnánk az élet halál kockával és ha életet dobsz akkor az olyan lenne mint ha a heti meccsedet megnyerted volna egy számunkra NPC ellen ha halált akkor vesztettél és vesztesz BP-t. Így a karakterhalál nem lehetetlenítődne el de nem kéne feltétlen húszasával ölni egymás karaktereit a fejlődésért. ( Meghalni csak más karakterétől lehessen szerintem )
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue88/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Kuroyukihime Kedd Aug. 06, 2013 11:26 pm

Ez nem is rossz ötlet Very Happy Ha visszatérek az eltávról és addig nics kivetni való vele meg is nyitok neki egy topicot.
Kuroyukihime
Kuroyukihime
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2013. Mar. 09.
Tartózkodási hely : Tokyo/Haruyuki-kun mellett

Karakterlap
Szint: 9
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue10000/16000Javaslatok      Empty_bar_bleue  (10000/16000)

https://accelworldfrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Blood Raven Szer. Aug. 07, 2013 9:43 am

á, akkor hamar meghalok, sose voltam szerencsés a szerencse játékok terén... amúgy nincs ellenvetésem

viszont nekem is van egy javaslatom:

Admin távoléti topic nyitás a valós világba

Ez kb arról szólna, hogy ha te valamiért nem vagy elérhető tudjunk új helyszíneket csinálni, hogy hozzá foghassunk a valós világi játékokhoz. Viszont akritikus hibák elkerülése végett így zajlana:

Ilyenkor a játékosok meg szavazhatják a topic létrejöttét vagy megvétózhatják. [indokkal együtt] Ha mindenki aki részt vessz igennel felel, akkor megnyithatjuk mi a helyszínt, ha viszont valaki hibát talál benne akkor meg vétózhatja, ekkor a hibát javítani kell vagy nem jöhet létre a helyszín.

Ez azt a cél szolgálná, hogy pl: Owl azt mondja van egy jó ötlete, de nincsenek megfelelő helyszínek.
Te most nyaralsz így csak ellenőrizni tudsz minket [remélem nem veszed észre, hogy az oldal már tele van wc gurigával] tehát nem dolgozol, így viszont nem állna le az oldalon az élet a távollétedben sem.
Persze ha itt vagy az mást tészta, akkor ugyanúgy te döntenél.



Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue108/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Mad DollMaster Szer. Aug. 07, 2013 10:17 am

egyetértek
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue88/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Mad DollMaster Pént. Aug. 16, 2013 9:30 am

Egyszerű kis ötletecske és olyan so so, de azért leírom.
Na szóval mi lenne ha a páncélon keresztül nem tudnának érvényesülni a a gyengeségből adódó plusz sebzések, mert így azért nagyobb esély lenne rá, hogy azzal együtt nem lesz egy támadás vége instant kill és azért az előny megmarad, de mégis csak több esélyt ad a másiknak.
Másrészt a páncél jelenlegi formájában túl kevesecskét véd szerintem. Nem azt mondom, hogy az értékét csökkentsük, hanem két apró dolgot kéne vele csinálni. először is azt, hogy egy támadással ha nullázod a páncélt ám azon felül még sebeznél az ne érvényesüljön, kivétel mondjuk ha kétszer annyi a támadod mint az ellenfél védelme. (kedvezve az armorosoknak)
Illetve ez szintén az armor-ra gyúrtaknak lenne előny. Ha védekeznek például ha van pajzsuk azzal vagy az egyik kezükön nagyobb a páncél és azzal akkor redukálódjon az őket ért sebzés. A hogyanról és menyire dolgot akkor érdemes megvitatni ha ez oké.

Nos ezekre azért gondoltam, mert a tények állása jelenleg az, hogy armor egyenlő 25 élet lényegében és így nézve nem túl csábító az 50 sebzéssel szemben. Viszont így már rá lehetne mutatni az a páncélosokra, hogy na őket üthetitek, még az életéből se kaptál le.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue88/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Blood Raven Pént. Aug. 16, 2013 3:03 pm

az elsőt nem támogatom, a gyengeség ép attól gyengeség, hogy érvényesül

a második nem tudom, tényleg alacsony az érték, ha valaki egy komoly páncélos karaktert akar csinálni akkor annak ez nem elég

szerintem oldjuk meg így a páncél kérdést: a zöldeknek egy pont a páncélra többet ér

így nem lesz lehetetlen a páncélos karakter megcsinálása, lennének egyéb megoldások is, de nincs kedvem tagolni, szerintem a páncélnak nem is kell túlerősnek lennie. Abban se vagyok teljesen biztos, hogy a felgyorsult világban volt-e páncélzat, ami védte volna a támadásokat, vagy az egy egyedi tulajdonsága volt az olyan karaktereknek.


Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Javaslatok      Left_bar_bleue108/500Javaslatok      Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Javaslatok      Empty Re: Javaslatok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.