Accel World Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumálda, Csevegő

+3
Steel Princess
Kuroyukihime
Blood Raven
7 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Mad DollMaster Csüt. Júl. 25, 2013 2:06 pm

Hasonlóként gondoltam.
Szerintem is illene a fém színűeknél anyagot választani.
Az anyag választás egyébként szerintem opcionális legyen teljes mértékben. ( Költői kérdés: Az arany az sárga színű akkor az most mégis fémszínű? Nem kért válasz: Majd lefessük szürkével!)
Szerintem szín kiválasztásnál olyan 25% és 50% legyen.
Anyagnál viszont teljesen változó. Mondjuk ott az előnyök és hátrányok száma se legyen meghatározva de hátránynak legalább ugyan annyinak keljen lennie, mint előnynek. (vagy két előny két hátrány szerintem.)
A legkisebb módosítás olyan 10% a legnagyobb 90% legyen és az alapvető sebzésformák közül amelyek közül egyet mindenféleképpen tud mindenki (zúzó, vágó, szúró) max 50% módosítást kaphasson.

Ja és akkor a fegyverzeteket és képességek sebzését is be kéne e szerint sorolni.

Szerintem:

Piros

ellenálló: tűz, robbanó, fagy és méreg támadások ellen (50,50,25,25)
gyengesége: szúró és vágó támadások (50,50)

Kék

ellenálló: szúró, vágó, törmelék és korrózió támadások ellen (25,25,50,50)
gyengesége: becsapódó és csonkítás támadások (50,50)

Sárga

ellenálló: lézer, fagy, tűz és törmelék támadások ellen (25,25,25,25)
gyengesége: méreg és sav támadások (25,25)

Lila

ellenálló: zúzó, szúró, sav és villám támadások ellen (25,50,25,25)
gyengesége: vágó és tűz támadások (50,25)

Zöld

ellenálló: zúzó, vágó, szúró és becsapódó típusú támadások ellen (50,50,50,50)
gyengesége: robbanó és korrózió támadások (50,50)
Fekete

ellenálló: villám, zúzó, méreg és törmelék típusú támadások ellen (25,50,50,25)
gyengesége: lézer és sav támadások (50,25)

Fehér

ellenálló: sav, becsapódó, fagy és zúzó támadások ellen (25,25,25,25)
gyengesége: szúró és villám támadások (25,25)
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue88/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Blood Raven Csüt. Júl. 25, 2013 4:07 pm


nekem annyi hozzá fűzni valóm lenne, hogy ügyelnünk kell a színek közötti erő egyensúlyra, abban még egyet tudok érteni, hogy különböző %-ok legyenek a különböző ellenállásaik/gyengeségeik[ ez jó ötlet] de fuigyelnük kell, hogy egyik szín se váljon túl erősé az ellenállások kitalálása után se, ezért kéne számra megadni, mennyi lehet, valamint igyekeznünk kéne egyenletesen elosztani a sebzéseket az ellenálások és hátrányok között, hogy ne legyen az, hogy pl: méreg ellenállása minden második kasztnak van de lézer ellenállása csak 1-2-nek és fordítva sem[ csak szemléltetés képen mondom], tehát ha véletlen így alakulna a méreggel operáló játékosok komoly hátrányba kerülnének és ugyan így a többi.
Ezért ha adunk valami +-ot raknunk kell oda mínuszt is

de van egy másik megoldás is, ha úgy akarjuk csinálni, hogy ne legyen úgy mond "korlátja" akkor csináljuk, úgy, hogy amelyik kasztnak 3 vagy 4-nél több ellenállása van annak de csak 1-2 gyengéje, akkor azok nagyobb %-on legyenek , tehát, ha 25-ön volt akkor legyen 50-en, ha 50-en volt legyen 75

de szerintem úgy jobban járnánk ha Mad ötletét is belevéve
lenne minden kasztnak 4 ellenállása [pl: 25,25, 50, 50]
és feleannyi gyengesége [azért feleannyi mert igen csak rontana a játék élményen ha mindenkinek volna valamije ami használ ellene, 4-nél meg azért már igen jó esély van erre. Ha feltételezzük, hogy 1 karakter alapból 3 különböző típusú támadással is rendelkezhet+ különleges képesség]

a megszavazást rátok hagyom [tényleg szavazatok] írjatok véleményt, hozzatok érveket mellette vagy ellene, mert így jutunk közelebb az igazsághoz]
Mindenesetre én is írok egy listát, hogy szerintem mit hova [hogy pontosak legyünk mad-ét másolom át és leírom mivel értek egyet és mivel nem és mire cserélném és mért] [zárójelbe írom alá] ti is tegyetek majd így, a végén pedig írunk egy véglegeset az alapján, hogy mivel mennyien értetek egyet és írták a sajátjukba

.Szerintem:

Piros

ellenálló: tűz, robbanó, fagy és méreg támadások ellen (50,50,25,25)
gyengesége: szúró és vágó támadások (50,50)

[bizonyos fokig egyet értek, ez egy korrekt vadász szett az ellenállások terén, illik hozzá azt hiszem jó lesz, hátrányok tekintetében nem tudom meg vétózni kétségtelen, hogy ennek a kasztnak a legnagyobb gyengesége a közelharc]

Kék

ellenálló: szúró, vágó, törmelék és korrózió támadások ellen (25,25,50,50)
gyengesége: becsapódó és csonkítás támadások (50,50)

[jaj mit csináljon szegény kék? ellenálló szúró, vágó támadásokkal szembe, pedig igazán szeret harcolni, a legjobban mégis saját közelharcos fajtájával, jaj de jó nekem, kiáltja, alig sebeztek meg, de jön egy másik kék és hiába darálják egymást kardal, lándzsával amijük van, komoly kárt nem tesznek egymásban. Némely kasztnál ez nem lenne probléma de szerintem pont a kék az amelyik közelharci ellenállásaival vigyázni kell, mert így az azonos kasztúaknak tényleg nem lesz semmijük amit egymás ellen bevethetnének, szerintem: a törmelék és a korózió jó helyen van, de a szúróvágót cseréljük le egy zúzóra[ megjegyzem ide nem csak azok kerülnek, hogy most hókon nyomlak egy basebal ütővel vagy kiütlek egy bal horoggal, hanem pl: egy csontropogtató polip szerű ölelés is ide kerül] és egy na jó... az egyik maradhat mondjuk legyen vágó. Az hátrányaival semmi baj, egyértelmű, hogy egy közelharcosnak a távolsági támadások és a végtag levágások elég kellemetlenül érinthetik]

kék, szerintem:
ellenállások: korrózió, zúzó, vágó, törmelék
hátrány: becsapódó, csonkítás

Sárga

[ez a kaszt inkább trükközik és nem közvetlen módszerekkel harcol, inkább olyan mint egy jó/ vagy ép elfuserált bűvész, mérgek, illúziók, szemfényvesztések, vagy ép varázslatos cselekmények, de ezek gyakran viszályára sülhetnek el, pl: méregfelhő, nem csak az ellenségre veszélyes. ezért szerintem-e szerint kell elosztanunk a pontokat fizikai ellenállásokra nem nagyon van szüksége, a szemtől szembe harcot úgyis elkerüli.

ellenálló: lézer, fagy, tűz és törmelék támadások ellen (25,25,25,25)
gyengesége: méreg és sav támadások (25,25)
--------
szerintem:
ellenálló: fagy, tűz, méreg, villám
gyengesége: törmelék, zúzó
[bizony ez nem az a kaszt ami egy könnyen viselné ha elkapná egy polip vagy a fejére omlana az épület]


Lila

ellenálló: zúzó, szúró, sav és villám támadások ellen (25,50,25,25)
gyengesége: vágó és tűz támadások (50,25)

[ az ellenállásokból szerintem a villámot törölhetlyük rakjunk be a helyére egy robbanást, gyengesége meg ép az aminek a testvérkéje ellen ellenálló? az se lesz ott jó a vágó helyére rakjunk egy lézert

szerintem: ellenállások zúzó, szúró, sav, robbanás
gyengéje: lézer, tűz

Zöld

ellenálló: zúzó, vágó, szúró és becsapódó típusú támadások ellen (50,50,50,50)
gyengesége: robbanó és korrózió támadások (50,50)

[teljesen egyetértek]
Fekete

ellenálló: villám, zúzó, méreg és törmelék típusú támadások ellen (25,50,50,25)
gyengesége: lézer és sav támadások (50,25)

["vad harcosok" afféle fanatista berzerkerek aki, mindentől függetlenül beugranak a harcba, nem védekeznek, tombolnak, tehát eszerint kell elosztanunk a pontjaikat:]
szerintem:
ellenálló: törmelék, méreg, [az ilyen akció erős szervezetet igényel] becsapódó és zúzó
gyengeségek: villám, sav

Fehér

ellenálló: sav, becsapódó, fagy és zúzó támadások ellen (25,25,25,25)
gyengesége: szúró és villám támadások (25,25)

a saját technikájukat alakítják ki, szerintem ezt az egészet törüljük róluk, tegyünk lehetővé számukra, hogy maguk válasszanak 4 ellenállást és az admin adjon nekik 2 gyengeségeket [ezt azért az admin, mert a ravasz, ember megnézi magának, jelenleg milyen típusú támadásból van a legkevesebb és azokat teszi a gyengéjévé], elvégre nem tudhatjuk milyen utat választ magának
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue108/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Night Owl Csüt. Júl. 25, 2013 5:15 pm

Támadásokhoz javasolnám még a szorító lejegű és a fizikai korlátozásokat. Mindkettő van az animében és a Hercegnő ellen próbálták bevetni persze eredménytelenül.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue100/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Mad DollMaster Csüt. Júl. 25, 2013 5:20 pm

Szerintem a szorító belefér a zúzásba, de nem hülyeség egyáltalán.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue88/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Blood Raven Csüt. Júl. 25, 2013 5:35 pm

a szorítót a zúzással együtt kezeljük, fizikai korlátozáshoz, ellenállást csinálni szerintem fölösleges, szerintem ép elég van
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue108/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Night Owl Csüt. Júl. 25, 2013 5:44 pm

Ahogy gondoljátok. A hercegnő sem ellenálás miatt tudott kiszabadulni hanem mert éles penge volt a keze helyett.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue100/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Night Owl Csüt. Aug. 01, 2013 4:19 pm

Tisztelettel Szeretném kihívni a Nega Nebulus egyik(bármely) tagját. A győzelem nem számít csak az élvezet. Ráadásul tülik két kőr alatt is sokat lehet tanulni.
Tisztelettel Bagoly
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue100/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Blood Raven Csüt. Aug. 01, 2013 8:06 pm

[Black Lotus ünneprontó]

Owlnak viszont dukál egy tapsvihar Basketball lol! lol! lol!

visszatérve az eredeti témára, vélemény még valaki?

és még egy, lassan beizzíthatnák a valós világot is, szóval j lehet kezdeményezni, én is gondolkozni fogok rajta, indulhatnak az ismerkedős játékok
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue108/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Night Owl Csüt. Aug. 01, 2013 8:32 pm

Most aztán rákvörös lettem pedig az a te színed. Meg Lotus kiszaszonynak nagy nagy hálával tartozom amiért elvíselte a nyafogásomat és ilyen megértőnek bizonyult.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue100/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Blood Raven Csüt. Aug. 01, 2013 8:38 pm

komolyan rá vetted, hogy topicot nyitottál?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

*Raven teljesen ledöbben*
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue108/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Night Owl Csüt. Aug. 01, 2013 8:48 pm

Nem kellett nagyon gyözködni hisz vajból van a szíve. Vagy én voltam túl nyafogos. Mindenestere elnézsét kérek a viselkedésemért. Hercegnő egy földre szált angyal.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue100/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Blood Raven Csüt. Aug. 01, 2013 8:55 pm

*helyeslően bólogat, mintha értené is miről van szó, majd rájön és szélesen vigyorog*
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue108/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Night Owl Szomb. Aug. 03, 2013 2:43 pm

Nekem van egy valós világbeli kalandom de ahoz szükség lenne egy helyszínre ami nem iskola.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue100/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Blood Raven Szomb. Aug. 03, 2013 3:31 pm

akkor lehet alapítani Owl
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue108/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Blood Raven Hétf. Aug. 05, 2013 5:54 pm

Jó nyaralást K-nak

*suttog:* Skacok, nincs admin mehet a buli!

Hime, emlékeztetnélek, hogy a képességed nem használhatod amíg a képesség meghajtód nem töltődött fel.


és még valaki vélemény?
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue108/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Mad DollMaster Hétf. Aug. 05, 2013 6:02 pm

Csak aztán nehogy kan buli legyen belőle Very Happy 
...
Tényleg csak nekünk van véleményünk?
Sapphira Knight még él amúgy?
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue88/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Blood Raven Hétf. Aug. 05, 2013 9:10 pm

elvileg nem... gyakorlatban igen
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue108/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Night Owl Hétf. Aug. 05, 2013 10:05 pm

Jó úgy a védettség ahogy megcsináltátok.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue100/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Mad DollMaster Kedd Aug. 06, 2013 12:19 pm

Skacok jó lenne megbeszélni a közel jövőben egy egy össznépi chat beszélgetést, mert az talán adna egy löketet a dolgoknak, meg legalább tudnánk, hogy mennyi az aktuális élet jelenlét. No meg ne feledkezünk meg arról, hogy így működne egy kis instant brain storming is, no meg az ember is szivesebben nézeget fel az oldalra ilyenek után gyakrabban.
Mondjuk ezt rendszeresíthetnénk is akár.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue88/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Blood Raven Szer. Aug. 07, 2013 9:32 am

az aktuális életjelenlét kb ez:
te és Owl gyakran fent vagytok, én gyakran felnézek, de ha nincsen semmi újdonság azonnal távozok
hime ritkán néz fel, de felnéz, biztos meg van rá a jó oka, saphira meg tudtom szerint nem járt az oldalon egy jó ideje, de kétlem, hogy abba hagyta volna, ha már rajzolt akkor biztos nem., talán csak arra vár, hogy beinduljanak az események.

Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue108/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Blood Raven Szer. Aug. 07, 2013 9:53 am

ugorjunk, akkor mi legyen? mármint az ellenállásokkal?
Mad, szerintem írj újra véleményt, de ezúttal csak azt írd, hogy sikerült-e valamivel meg változtatnom a véleményed és miben nem. Ha valamiben nem akkor próbálj meggyőzni engem egy indoklással. Úgy tűnik ketten... vagy hárman ha Owl is bekapcsolódik kell megbeszélnünk.
ha a vita részen túl vagyunk akkor írhatunk is egy összesítést.
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue108/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Mad DollMaster Szer. Aug. 07, 2013 10:39 am

Piros jelenlegi álapota szerintem perfect

Kék... nos támogatlak Blood így jobban belegondolva.

Sárga... erősségek oké, de szerintem a gyengeségnél a zúzó oké de a törmelék helyet én a mérget tenném be, mert igaz hogy viszályára sülhet el, de kinek a képessége nem, ha olyat választ, és egyébként is ezek nem fizikumra gyúrt karakterek és a gyenge testet könnyen gyengítik a mérgek. A sav tényleg nem ide illő volt elismerem.

Lila... na ez az amivel őszintén nem lehet sokat kezdeni szimpla logikával ellenállások oké, és talán az ellenállásoknál kéne... á jó ez így.

Zöldnél nincs vita.

Fekete... megint nehéz kérdés... Jó lesz az is.

A Fehér az meg így a legokébb, hogy mindenki maga választja.
Mad DollMaster
Mad DollMaster
Purple
Purple

Hozzászólások száma : 68
Join date : 2013. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue88/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (88/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Blood Raven Szer. Aug. 07, 2013 10:47 am

meg győztél, valaki még valami? ha senki semmit írhatjuk az összegzést
Blood Raven
Blood Raven
Red
Red

Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Ott ahol nem kéne.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue108/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (108/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Night Owl Szer. Aug. 07, 2013 11:26 am

Én meg vagyok győzve.Gratulálok. szép munka volt.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue100/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Night Owl Csüt. Aug. 08, 2013 6:00 pm

Japán kutatók rájöttek, hogy a kutyák nemcsak a farkuk csóválásával hanem az arcuk mimikályával is képesek érzelmeket kifejezni.
Az lenne a kérdésem mi a véleményetek illetve ti milyen kutatni valót találnátok ki. Mi arra gondoltunk, hogy kikutathatnánk, hogy az ásó könnyebben használható ha nem a nyelével akarunk ásni.
Night Owl
Night Owl
Black
Black

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Burst pont:
Dumálda, Csevegő - Page 2 Left_bar_bleue100/500Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/500)

Vissza az elejére Go down

Dumálda, Csevegő - Page 2 Empty Re: Dumálda, Csevegő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.